Hej lidi, nastane Chaozz. Hiphopeři chystají velké turné, zakončí ho v Praze
Foto: Vilém Kabzan

Hej lidi, nastane Chaozz. Hiphopeři chystají velké turné, zakončí ho v Praze

18. ledna 2018 12:09
Autor: red
Dlouho se zdálo, že comeback Chaozzu je z kategorie nemyslitelných. Dokonce, i když se loni v říjnu začaly Prahou nést zvěsti o jednom vystoupení v pražském MeetFactory v rámci rapového pětiboje End of the Weak, vypadalo to spíš na jednorázové setkání.

Jakmile ale původní čtveřice Kato, Ba2s, Rusty a Fugaz vylezla na pódium, na němž společně nestála od roku 2001, klubem se převalila vlna nadšení, nostalgie a euforie.

„Meetfactory bylo úspěšný. Publikum bylo tolerantní, nakoplo nás to,“ popisu-je Ba2s náladu, kterou ve členech Chaozzu znovu vyvolali jejich fanoušci. Po dalším vystoupení v roli tajných hostů Prago Union v pražském Lucerna Music Baru, které provázely obdobné reakce, se zrodil plán na comebackové turné Ale už 2018 Tour se vším všudy.

To se uskuteční už na jaře roku 2018, kdy Chaozz se svými osvědčenými hity jako Policijééé, Hej lidi, Vodopády, Planeta opic nebo Marie a Jana zamíří na velká koncertní pódia v Ostravě, Pardubicích, Brně a Plzni.

Celé turné za-končí koncertem 31. května v pražském Foru Karlín. Stejně jako v MeetFactory jim u toho bude krýt záda DJ Maro z Prago Union. Ale protože půjde o velké koncerty se vším všudy, přidá se i živá kapela, která letitým písničkám dodá potřebnou šťávu a drajv.