Herec Jiří Štrébl v novém videoklipu kapely Lety Mimo
Herec Jiří Štrébl v novém videoklipu kapely Lety Mimo. Foto: archiv

Herec Jiří Štrébl v novém videoklipu kapely Lety Mimo

3. října 2020 11:05
Autor: TZ, red
Kapela Lety mimo představuje videoklip k nové verzi skladby Zkouška sirén z posledního studiového alba Civilizace 3000. Klip se vymyká od ostatních, na které jsou fanoušci kapely zvyklí, hned ve dvou základních věcech. V první řadě, že jde o remix skladby, který je na rozdíl od originálu v hodně poklidném tempu a druhou zajímavostí je, že ve videoklipu účinkují kromě kapely známí profesionální herci. Ústřední postavu ztvárňuje skvělý český filmový a divadelní herec Jiří Štrébl a jeho hereckou partnerkou je herečka Klára Miklasová.

„Klip je o syndromu vyhoření, krizi středního věku a příběh je postaven právě na hlavních hercích Jiřím Štréblovi a Kláře Miklasové. S oběma jsme se trochu znali už před tím a to byl také důvod, proč jsme oba oslovili. Úplně nás dostali tím, jak to na place rozehráli – všichni jsme měli normálně husí kůži,“ popisuje zpěvák kapely Lety Mimo Looky.  

Videoklip se natáčel v budově bývalé továrny Chirana v Praze Modřanech v produkci agentury WildCat film. Režie se ujal Tomáš Krejčí, za kamerou stál Miroslav Smith Kovář.

Na videoklip se můžete podívat zde:  https://youtu.be/jY8SJo6-Ubs