Hrad bude hostit Vondráčkovou, která chce ukázat svou tvrdohlavost
Helena Vondráčková je ve formě. Foto: Lenka Hatašová

Hrad bude hostit Vondráčkovou, která chce ukázat svou tvrdohlavost

27. června 2021 22:10
Autor: Renata Rákosová
Po úvodním úspěšném vystoupení v pražském Hudebním divadle Karlín pokračuje populární zpěvačka Helena Vondráčková ve svém, dříve koronavirovými restrikcemi přerušeném turné s názvem Vzhůru k výškám. Druhou zastávkou bude v pátek 2. července Státní Hrad Křivoklát.  

 „Jsem opravdu ráda, že se budu moci opět naplno věnovat tomu, co mám nejraději, koncertování a setkávání se svými fanoušky. Bezmála tři čtvrtě roku bez živého publika je pro každého kumštýře přespříliš dlouhá doba na to, aby nebylo na čase vše změnit. Jsem nadšena, že i přes přetrvávající protiepidemické opatření je zájem publika tak velký. Věřím, že stejně jako při vystoupení v karlínském divadle si vzájemně užijeme skvělé atmosféry také v kulisách křivoklátského hradu,“ říká k letošnímu druhému vystoupení v rámci turné zpěvačka Helena Vondráčková. 

Oproti pražskému koncertu bude možné již poskytovat občerstvení. O detailních protiepidemických opatřeních budou majitelé lístků informováni svým prodejcem několik dní před koncertem na základě aktuální situace. 

Na koncert, který se uskuteční na nádvoří státního Hradu Křivoklát v pátek 2. července od 19. hodiny je pro diváky navíc zajištěna autobusová doprava z vlakového nádraží Beroun, zpáteční jízdenka stojí 150 korun. Návrat k vlakovému nádraží Beroun bude přizpůsobený času odjezdu vlaků směr Praha (21:49) a Plzeň (21:55). Zájemci o tento koncert si mohou vstupenky zakoupit ZDE.   

Turné pojmenované podle legendárního hitu z filmu „S tebou mě baví svět“ nabídne do prosince, pokud to aktuální situace dovolí, více než dvacet koncertů v různých městech po České republice. 

„Fanoušci se mohou těšit nejen na osvědčené hity, ale v rámci turné zazní i písně z nejnovějšího alba Tvrdohlavá, na kterém jsem pracovala s producentem Karlem Maříkem. Několik písní jsem měla šanci zazpívat již během svých loňských koncertů a měly u publika nevídaný úspěch, z čehož mám velkou radost,“ dodává k programu turné Helena Vondráčková.