Jágrův a Babišův kadeřník navrhl hodinky. Cena? 77 tisíc korun!
Lukáš Valčuha alias Laky Royal. Foto: archiv

Jágrův a Babišův kadeřník navrhl hodinky. Cena? 77 tisíc korun!

9. května 2024 11:31
Autor: red
Vyrobeny jsou pouze v jedenácti kusech, ciferník mají posázený diamanty a stojí téměř osmdesát tisíc korun. Tak vypadají náramkové hodinky, za jejichž vznikem stojí nejslavnější barber v Česku Lukáš Valčuha alias Laky Royal.

„Hodinky mě vždycky strašně bavily a mám doma celkem slušnou sbírku. Ale pak jsem přes jednoho známého, který se výrobou měřičů času zabývá, dostal možnost udělat si vlastní limitovanou edici. Navrhnul jsem, jak budou vypadat, nechal ciferník ozdobit co nejvíce diamanty a vyrobili jsme omezenou edici jedenácti kusů,“ pochlubil se na pražském Majálesu, kde sledoval hudební vystoupení na VELO stage. Vlastní hodinky měl samozřejmě na své zápěstí, a tak se jimi také pochlubil. 

„Osm kousků už má své majitele, jedny si ode mě koupil i můj vážený klient, geniální šéfkuchař a hvězda Masterchefa Radek Kašpárek, za což bych mu chtěl tímto ještě jednou poděkovat. Podpora od takových lidí mě vždycky strašně potěší,“ nadšeně vyprávěl Lukáš Valčuha. 

Ten patří už několik let mezi nejsledovanější tváře na českém Instagramu, vedle toho zápasil také v Oktagonu. Ale jeho hlavní činností je provozování kadeřnických salónů, kde mezi jeho klienty patří třeba Jaromír Jágr, Rytmus nebo Andrej Babiš. 

V minulosti mezi jeho partnerky patřila třeba Natálie Kočendová, misska a účastnice několika reality show. Pár spolu čekal i potomka, o kterého ale přišel. Cesty obou hvězd se pak rozešly. Nyní je Laky Royal single, ale jak říká, situace se u něj mění každým dnem.