Jakub Kohák coby Aquaman nebezpečně máchal trojzubcem
Jako první se přiřítil na červený koberec Jakub Kohák se svým synem. Foto: Presscode

Jakub Kohák coby Aquaman nebezpečně máchal trojzubcem

25. prosince 2023 19:47
Autor: red
Tajemství nejhlubších oceánů a prastarou sílu, která se v nich ukrývá, přináší na plátna kin nový snímek z dílny DC Comics. Aquman v podání Jasona Momoi se po pěti letech opět vrací na plátna kin a spolu s ním i nové akční podmořské dobrodružství. Pražské Cinema City IMAX uvedlo snímek Aquaman a ztracené království v rámci poslední slavnostní premiéry v tomto roce. Které celebrity si přišly zpříjemnit vánoční shon návštěvou kina?

Jako první se přiřítil na červený koberec Jakub Kohák se svým synem, který se naprosto bez rozmyslu chopil repliky slavného trojzubce a zběsile s ním máchal před fotoaparáty. 

Svého syna nevzal na premiéru jen Jakub Kohák, ale také moderátor Jan Tuna. Se svým italským přítelem přišla zhlédnout komiksový film influencerka Týnuš Třešničková, kterou před lety postihlo neštěstí v podobě těžkého popálení dekoltu, ruk a obličeje, když byla na dovolené. 

Účastník Love Islandu Radek Gabriel přišel na premiéru se svým kamarádem. Účastníků reality show Survivor bylo na gala večeru požehnaně. Dorazili oba vítězové řad Survivor Česko & Slovensko, kterými jsou Vladimír Čapek a Tomáš Weimann. Vláďa dorazil se svou krásnou přítelkyní a Tomáš s kamarádem. 

Nechyběli však ani jejich spoluhráči. Na premiéře se ukázal také Adam Raiter, který přišel se závodníkem ve Freestyle motokrosu Filipem Podmolem. Další kamarádství, které setrvalo i po ukončení soutěže drží Veronika Přikrylová a Aylin Saran, ty spolu na opuštěném ostrově strávily pěknou řádku dní. Ve svém neonově zářícím outfitu a po boku se svým manželem si nenechala film ujít ani Sharlota. 

Jason Momoa se coby Auqaman již podruhé vrací na plátna kin, a to ve snímku Aquaman a ztracené království, který je pokračováním stejnojmenného filmu Aquaman z roku 2018. Stejně jako v prvním díle se proti sobě postaví Aquaman a jeho úhlavní nepřítel Black Manta, stále poháněný potřebou pomstít smrt svého otce.

Ten je nyní odhodlaný Aqumana za jakoukoli cenu zničit, a to pomocí mocného trojzubce, který pohaní prastará síla. Režie se stejně jako u prvního dílu chopil James Wan, který si získal diváky režií filmů jako Rychle a zběsile 7, V zajetí démonů nebo třeba Insidious

Cinema City uvádí film Aquaman a ztracené království v klasickém formátu 2D, 3D ale i ve speciálních formátech, které jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov.