Jeleny vypustí na ostrov v centru Prahy
Střelecký ostrov při povodních v roce 2013. Foto: archiv

Jeleny vypustí na ostrov v centru Prahy

17. června 2017 13:39
Autor: red
Na Střeleckém ostrově po roce opět zahraje kapela Jelen. Koncert nazvaný „Den otců pod širým nebem“ přivítá i několik hudebních hostů. Na pódiu si se sedmičlennou partou muzikantů přijde zahrát zpěvačka Debbi i zpěvák David Stypka s Bandjeez. Společný koncert začíná v 17 hodin.

„Koncert kapely Jelen bude podobně jako loni plný známých hitů z debutové desky, ale hlavně uslyšíte skladby z jejich druhého a vloni vydaného alba Vlčí srdce,“ uvedl šéf produkce Letňáku 2016 – Léta pro Pražany David Dvořák.

Jeleni nebudou hrát sami. Pro nedělní koncert na si pozvali mladou zpěvačku Debbi, zpěváka Davida Stypku s kapelou Banjdeez. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 360 korun, na místě pak za 450 korun.

Den otců se bude v neděli slavit i v parku Ladronka, kde se o program postará Ministerstvo obray a Armáda ČR. Návštěvníci si od 11 do 18 hodin prohlédnou vojenskou techniku, například obrněné vozidlo Pandur, nebude chybět samohybná houfnice Dana, lehké obrněné vozidlo Land Rover Kajman či pyrotechnický robot.

Připraveny budou také atrakce a soutěže pro děti, ochutnávka vojenského guláše, zahraje Big Band Ústřední hudby AČR a zájemcům se podepíší sportovci z Dukly. Snowboardistka a olympijská vítězka ze Zimních olympijských her 2014 v Soči Eva Samková, atlet, sprinter a dvojnásobný halový mistr světa (2014 a 2016) v běhu na 400 metrů Pavel Maslák a také Jan Kuf, reprezentant v moderním pětiboji.

Vaše komentáře
Vložit komentář
* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.

K tomuto článku ještě nebyl vložen žádný komentáře. Buďte první!