Bývalá kamarádka odsouzené Terezy nafotila odvážné fotky a přidala životní moudra, která stojí za to

Bývalá kamarádka odsouzené Terezy nafotila odvážné fotky a přidala životní moudra, která stojí za to

4. května 2019 13:27
Autor: TZ
Díky květnové titulce časopisu Playboy se můžete seznámit se Simonne Cielo, která se teď naplno věnuje modelingové kariéře. Ještě nedávno byla blízkou kamarádkou Terezy H., která si odpykává více než osmiletý trest ve vězení v Pákistánu.

Modelka Simonne se profesi modelky věnuje naplno. Jednak proto, že ji naplňuje, a také proto, že díky ní se může podívat na ta nejzajímavější místa na světě. Jak vysvětluje: „Věřím v kouzlo okamžiku. Žiju pro přítomnost a nezajímá mě něco, co jednou budeme nazývat minulostí, byť je to zatím budoucnost. Tady a teď, to je moje motto.

Simonne je velmi ambiciózní slečnou, zkušenosti získané v modelingu chce zúročit při rozjezdu vlastního podnikání. Volný čas tráví se svými čivavami a ví přesně, jakého muže hledá pro život. Neměl by být nudný, arogantní ani žárlivý.

Simonne Cielo se naplno věnuje své kariéře a v rozhovorech tvrdí, že do Pákistánu se jen tak nechystá. Stejně tak popírá, že by ona sama heroin kdy pašovala, a dodává, že s Terezou dnes nemá vůbec nic společného. K jejich bývalému přátelství dodává: „Každý v životě dělá chyby, a kdo tvrdí, že ne, udělal jich mnohem víc. Já se za své chyby nestydím, ale rozhodně nemám potřebu je jakkoli ventilovat. Je to můj život a moje chyby mají jediný úkol. Poučit mě. Zkušenost z nich je totiž nepřenositelná. A i kdybych stokrát říkala, co se dělat má, a co nikoli, každý si svou cestou omylů musí projít sám.

Více o jejím životě v luxusu můžete zjistit už v květnovém čísle časopisu Playboy. Vyšel 25. dubna. Kromě výše uvedeného se čtenáři mohou těšit na rozhovor se zpěvačkou Dominikou Haškovou, dcerou fenomenálního hokejového brankáře, která intenzivně pracuje na své hudební kariéře. Tomáš Pojar přiblíží kouzlo diplomacie a mnoho dalších témat.

simona-playboy-clanek-2

simona-playboy-clanek