Karel Gott a natěšené fanynky na náplavce. Uhodnete, na co vše se jim podepsal?
Autogramiáda Karla Gotta. Foto: František Jirásek

Karel Gott a natěšené fanynky na náplavce. Uhodnete, na co vše se jim podepsal?

19. června 2017 08:15
Autor: red
Necelé dva týdny od otevření expozice Gott, My Life. se ukazuje, že o výstavu je obrovský zájem. Ten ještě umocnila autogramiáda Karla Gotta. Ten během téměř tří hodin rozdal na lodi kotvící u náplavky Rašínova nábřeží v neděli odpoledne na lodi bezmála tisícovku podpisů. 

Jednou z nejmladších fanynek, které až před Karla Gotta doputovaly v náručí svých maminek, je teprve pět měsíců stará Marie. Za doprovodu Karlových písní přišla na svět, což je o to větší raritou, že její maminka je z Brazílie.

Maminka malé Marie však nebyla jedinou zahraniční účastnicí, na pražskou náplavku dorazili nejenom fanoušci ze všech koutů České republiky, ale i ze sousedních států, jakými jsou Německo, Slovensko či Rakousko, ale třeba i ze vzdáleného Kyrgyzstánu, Afghánistánu nebo Mexika.

Mezi neobvyklé předměty, které Karel Gott podepsal, se zařadil například mobilní telefon, dámské kabelky či skateboard.

Ačkoliv bylo původně avizováno, že autogramiáda potrvá pouze do 18 hodin, Karel Gott nechtěl v ohlášený čas odejít a zklamat své fanoušky, na které by se nedostalo. Proto jim věnoval ještě další téměř hodinu.

Výstavu Gott, My Life najdou zájemci na lodi kotvící na náplavce na Rašínově nábřeží pod Vyšehradem. Otevřena je každá den od pondělí do pátku od 10 až do 20 hodin.

Vaše komentáře
Vložit komentář
* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.

K tomuto článku ještě nebyl vložen žádný komentáře. Buďte první!