Když muž se ženou pije: Opilý párek řádil v taxíku, tím to ale neskončilo
Opilý pár neměl zábrany, došlo i na odhalování. Ilustrační foto: archiv

Když muž se ženou pije: Opilý párek řádil v taxíku, tím to ale neskončilo

20. listopadu 2017 23:10
Autor: TZ
V pátek před jedenáctou hodinou večer vyjela hlídka strážníků z Prahy 2 do Vinohradské ulice ke dvěma osobám, které se měly povalovat na chodníku. Na místě uviděli muže zraněného v obličeji, který se sklání nad ženou ležící na zemi, oba zjevně pod vlivem alkoholu. 

Strážníky kontaktoval taxikář, který uvedl, že tento pár vezl a  poškodil mu interiér vozidla. „Vzhledem k tomu, že dotyčné osoby odmítly se strážníky spolupracovat a jakkoli komunikovat, neprokázaly svou totožnost a ani nezbytnou součinnost k jejich zjištění, rozhodla se je hlídka předvést na místní oddělení Policie ČR,“ sdělila mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Povedený párek začal klást odpor, zapřel se o služební auto a znemožnil tak předvedení na služebnu. Žena se začala znovu válet po zemi.

„Vůči oběma byly použity donucovací prostředky a nasazena pouta. Třiatřicetiletý muž a čtyřiatřicetiletá žena byli poté předáni Policii ČR, poškození vozidla řidiče taxislužby na místě řešila hlídka státní policie,“ dodala Seifertová.