Klan Gucci míří do kin
Foto: Cinema City Chodov

Klan Gucci míří do kin

24. listopadu 2021 11:56
Autor: TZ, red
V úterý 23. listopadu se v pražském kině Cinema City konala česká premiéra filmu Klan Gucci.

Nový snímek Ridleyho Scotta s názvem Klan Gucci vychází z děje knihy Sary Gay Fordenové The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed. Film je natočen podle skutečné události, která v roce 1995 zasáhla celý svět. Maurizio Gucci, italský podnikatel a šéf módního domu Gucci, byl zastřelen, když vcházel do budovy na Via Palestro, kde pracoval.

Maurizia Gucciho ztvárnil ve filmu Adam Driver, který se dostal do širšího povědomí diváku jako Kylo Ren v nejnovější trilogii Star Wars (2015, 2017, 2019). Role jeho manželky Patrizii Reggiani se zhostila herečka, ale především zpěvačka, Lady Gaga, která předvedla svůj herecký talent ve filmu Zrodila se hvězda (2018) po boku Bradleyho Coopera. Mezi hvězdným obsazením se objeví i jména jako Al Pacino, Salma Hayek, Jared Leto nebo Jeremy Irons.

Česká premiéra se konala, za dodržení všech aktuálních vládních nařízení, ve VIP sále Cinema City Chodov, kde na všechny diváky čekala oblíbená nabídka v podobě neomezené konzumace teplého a studeného bufetu, nápojů, popcornu a nachos.