Klára Vytisková chystá samostatný klubový koncert
Antonia Vai je jednou z nejzajímavějších zpěvaček na současné maďarské hudební scéně. Foto: archiv

Klára Vytisková chystá samostatný klubový koncert

1. března 2018 13:23
Klára Vytisková po delší pauze chystá klubový koncert. S kapelou Klara & The Pop vystoupí 8. března v Lucerna Music Baru, kam si pozvala mimořádného hosta. Na pódiu se s ní vystřídá charismatická zpěvačka, skladatelka a hudebnice Antonia Vai s maďarsko-švédskými kořeny. 

klara-vytiskova-m-nahled V den, který symbolicky vzdává mezinárodně úctu všem ženám, se tak na jednom podiu potkají dvě navýsost pozoruhodné dámy s výraznými hlasy i originální hudbou. Antonia Vai, jež svůj styl nazývá nejčastěji poetickým soulem, nestojí s Klárou Vytiskovou na pódiu poprvé.

Klára s kapelou byla jejím hostem při křtu nového alba v legendárním budapešťském klubu A38. „S Antonií jsem se potkala v Budapešti, typicky Maďarsky energická holka, která vyrůstala ve Švédsku. Sešly jsme se v kavárně a večer daly super koncert v klubu na lodi A38 a teď se těším, že vezmu Antonii na kávu v Praze a večer si to zopakujeme v LMB,” těší se Klára Vytisková a dodává: „Myslím, že obě v sobě máme vášeň pro soul, ale každá ji posouváme trochu jiným směrem."

Vstupenky na koncert, který se koná 8. března od 20 hodin v Lucerna Music baru je možné zakoupit na www.musicbar.cz.

Cena vstupenek v předprodeji je 230 korun.

Více informací na na www.klaravytiskova.cz nebo na Facebook události: https://www.facebook.com/events/2050871935154196/.