Klečel na ženě a hlasitě křičel. A pak začaly hrát hlavní roli zuby!
Ilustrační foto: Freeimages.com

Klečel na ženě a hlasitě křičel. A pak začaly hrát hlavní roli zuby!

3. července 2018 22:25
Autor: red
Při řešení hádky mezi mužem a ženou na strážníka zaútočil jejich agresivní pes. Okrskář se ubránil za pomoci slzotvorného prostředku. I přesto skončil v pracovní neschopnosti.

Nedávno prováděl strážník okrskář z Prahy 5 kontrolní činnost v Bozděchově ulici, kde ho oslovil kolemjdoucí muž a sdělil mu, že o pár ulic vedle dochází k hádce mezi mužem a ženou.  

V ulici Karla Engliše strážník spatřil muže, jak klečí na ženě a hlasitě křičí. Ihned ho vyzval, aby zanechal svého jednání a ženu přestal napadat. V tu chvíli se na něj vyřítil černý středně velký pes a zaútočil na něj, přičemž se mu zakousl do předloktí ruky, kterou si strážník instinktivně chránil krk a obličej.

Proti psu v obraně použil slzotvorný prostředek, který mu nastříkal do očí a čenichu. Pes, který patřil agresivnímu muži, poté odběhl k dalšímu mladíkovi, který byl na místě. Dvojice se následně přestala hádat a nikdo z nich nechtěl nic řešit.

Strážníka, kterému pes poranil předloktí, převezla záchranná služba k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Událost si na místě převzala Policie ČR.