Koktová chce Pražankám odhalit tajemství svého dekolktu
Ornella Koktová se ráda chlubí svým dekoltem. Foto: ABF

Koktová chce Pražankám odhalit tajemství svého dekolktu

27. března 2024 15:52 | Aktualizováno v 11:05
Autor: red
Z pustého ostrova téměř rovnou na veletrh For Beauty v pražských Letňanech míří podnikatelka a influencerka Ornella Koktová, která hodlá ženám odhalit tajemství bezchybného dekoltu, a to bez jakýchkoliv chirurgických zákroků!

Ornello, jak jsi přišla s nápadem na Boobee?

Bylo to v porodnici po porodu s Lilianne na JIP. Zkrátka jsem viděla ty obří ňadra nás všech přítomných maminek před kojením a říkala jsem si: „Proboha, vždyť my už si snad nikdy nebudeme moci obléknout žádné zajímavé šaty s výstřihem… (smích). Pak se mi bohužel přitížilo a bylo mi kvůli bolesti podáno morfium. Zdál se mi sen a v něm jsem jasně viděla Boobee. Celá omámená jsem v polospánku volala Pepovi a řekla mu. „Teď se mi zdál sen o Boobee a tenhle projekt dotáhneme do konce.“ Jak jsem se vrátila domů, začala jsem na tom makat.

Proč by měla mít každá žena doma Boobee?

Je to svoboda v oblékání bez podprsenky. Ne každá žena se cítí na to, aby si mohla jen tak vyjít bez jakékoliv opory prsou. Já se třeba bez podprsenky necítím úplně komfortně, navíc mě to i fyzicky bolí. A ten tlak módního průmyslu je přitom tak silný. Máme pocit, že musíme všechny vypadat jako modelky z titulních stran časopisů. A proto jsou tu Boobee pásky!  Díky nim totiž může mít každá žena plný dekolt. A navíc pevný, přizvedlý, s takzvaným s push-up efektem. A to i bez pomoci plastických chirurgů. Je taky úplně jedno, jestli se žena chystá na svatbu, hudební festival nebo na rande. Boobee ji vždycky podrží, neomezuje ji v pohybu a dodává jí pocit sebejistoty.

For Beauty je o kráse, co pro tebe krása znamená?

Krása je pro mě sebevědomí. Každý se může hezky nalíčit a obléct, ale sebevědomí musíte mít zkrátka v sobě. Myslím, že když žena vejde do místnosti se vztyčenou hlavou jako královna, je v ten moment v podstatě jedno, co má na sobě… Je to zkrátka půvabná sebevědomá žena. To je za mě to vůbec nejdůležitější a musím se přiznat, že i já musím svoje sebevědomí občas hodně trénovat.

Bude na veletrhu For Beauty něco extra, na co se mohou návštěvnice těšit?

Určitě se mohou těšit na mou přítomnost (smích). Boobee je takové moje další dítě a rozhodně si takovou akci nechci nechat ujít, takže budu přímo v centru dění. Moc se na to těším! I na to, že mi ženy budou moci dát nějakou zpětnou vazbu.

Která česká celebrita má podle tebe nejhezčí dekolt?

Rozhodně Vica Kerekes. Má krásná přirozená ňadra a celkově se mi líbí její ženskost. Opravdu je to krásná žena. 

Co říká tvůj muž na kouzla, která Boobee umí? Máš nějakou pikantní historku? 

Mému muži se pochopitelně v outfitech, do kterých Boobee použiju, moc líbím. Hodně takových větších výstřihů jsem například vynesla na filmovém festivalu v Karlových Varech. Přiznám se, že tam se mě snad každá žena na toaletě ptala, jestli mám prsa udělaná, a v případě že ano, kdo je dělal. Jen jsem trochu poodhalila Boobee pásku pod šaty a kouzlo bylo prozrazeno. A co se týče pikantní historky, tak vtipné bylo asi to, že jsem jeden večer měla víc skleniček šampaňského a Pepa mi pásky sám sundal. Kupodivu mu to šlo hladce, na to že to bylo pro něj poprvé a je to chlap (smích).