Koktová, Tomešová, Písařík a další slavní vzali do kina své děti
Ornella Koktová a syn. Foto: Presscode

Koktová, Tomešová, Písařík a další slavní vzali do kina své děti

8. dubna 2023 09:14
Autor: red
Červená čepice, modré montérky a pořádný knír. Mario a jeho mladší bratr Luigi se dočkali filmového zpracování, kde se vydávají za dobrodružstvím, aby zachránili Houbičkové království a společně s ním i princeznu Peach před zlověstným želvákem Bowserem. Na slavnostní premiéru očekávaného animovaného filmu v pražském IMAX dorazily nejen známé tváře, ale především jejich potomci, kteří se dobrodružné pohádky již nemohly dočkat.

Se svými dvěma chlapci dorazil na premiéru herec a dabér Martin Písařík, který filmovému Mariu propůjčil svůj hlas. Po dlouhé době se ve společnosti se svým synem Quentinem ukázala také Ornella Koktová. Partnerka českého producenta, skladatele a textaře Michala Dvořáka Lucie Dvořáková, známá také jako DJ Lucca, dorazila se svými dvěma syny. Hvězda seriálu ulice Markéta Stehlíková se pochlubila krásnou dcerou Josefínou, která ji pomalu, ale jistě dorůstá. 

Muzikálová zpěvačka a herečka Michaela Tomešová přišla se svým starším synem, který si však jako doprovod přivedl kamarádku. Mladá a talentovaná herečka Michaela Pecháčková na animák vzala svou mladší sestru. Na červeném koberci jen zářila Vlastina Svátková po boku svého syna, stejně tak krásná blondýnka Veronika Hejlíková. Mezi dalšími hosty nechyběla ani zpěvačka Radka Fišarová, herec Václav Šanda, rozhlasový moderátor Vlasta Korec se synem nebo bývalá hvězda modelingu Eva Jasanovská

Italského instalatéra Maria v červené uniformě a jeho bratra Luigiho znají po celém světě hráči i nehráči her již od 13. září 1985. To je datum, kdy byla poprvé na herní konzole uvedena dnes již kultovní hra Super Mario Bros od společnosti Nintendo. A dnes se do kin vrhá stejnojmenný animovaný film Super Mario Bros. ve filmu, který potěší nejen, dnes již dospělé, fanoušky samotné videohry, ale i ty nejmenší diváky, kteří ocení pestrou barevnost, akcí nabitý děj a spoustu vtipných momentů. 

Cinema City uvádí film Super Mario Bros. ve filmu v klasickém formátu 2D ale i ve svých speciálních formátech, kterým jsou 4DX, IMAX a VIP Chodov.