Konopné masáže, konopné občerstvení: Cannafest Prague 2014
Své brány otevře festival 7. – 9. listopadu. Foto: cannafest.cz

Konopné masáže, konopné občerstvení: Cannafest Prague 2014

2. listopadu 2014 23:08
Autor: Redakce
Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest se letos bude konat už popáté. Své brány otevře 7. – 9. listopadu na Výstavišti Incheba v Holešovicích. 

Své místo na veletrhu budou mít i letos vystavovatelé nabízející pěstební techniku, hnojiva nebo semena, kuřácké potřeby a vaporizéry. Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení, potravin nebo média zabývající se konopnou osvětou či instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně.

Letošní Cannafest bude ještě více než v předešlých letech zaměřen na využití konopí v medicíně.

Po všechny tři dny veletržní rej oživí pestrý doprovodný program.  Vyzkoušet můžete oblíbenou Vapo Lounge, kde máte možnost otestovat si na vlastní kůži jednotlivé druhy vaporizérů od předních výrobců. Inhalovat můžete léčivé byliny, které zde budou k dispozici.

Nejen filmoví fandové ocení již tradiční Cannafest Cinema promítající jak dokumentární, tak hrané filmy s konopnou tematikou.

Chybět nebudou ani módní show konopného oblečení nebo degustační soutěže konopných nápojů.

Hlídání dětí

Organizátoři myslí také na rodiče malých dětí, pro které připravují dětský koutek s hlídáním, takže zatímco oni budou obhlížet novinky na konopné scéně, jejich ratolesti zabaví profesionální vychovatelky. Maminkám zde bude k dispozici také koutek, ve kterém si budou moci své miminko v klidu přebalit, nakojit nebo nakrmit.

Od náročného festivalového dění mohou návštěvníci „utéct“ do odpočinkové zóny Rolls and Smoking Chillout Zone, která bude umístěna před veletržním palácem.

Nejen vyznavači zdravého životního stylu si na veletrhu budou moci pochutnat na konopném cateringu, který na Cannafestu nemůže chybět.

Konopné masáže

Chcete se odreagovat a užít si blahodárných účinků léčivého konopného oleje? Můžete si vyzkoušet masáž konopnými oleji. Dle svého výběru si můžete na vlastní kůži vyzkoušet kvalitní konopné oleje s originální a jedinečnou recepturou od společností Hempoint, Annabis, Extravaganja, Cannaderm, Trompetol, Cannabios i dalších.

Speciality z čerstvých surovin

Také tento rok se můžete na Cannafestu těšit na speciální konopné občerstvení. Speciality budou připravovány z čerstvých surovin a z polotovarů vlastní výroby přímo na místě. Použitý bude konopný olej, konopná mouka, konopná sůl, semínka a sušené listy. V receptech nejsou využívány žádné modifikátory ani stabilizátory chuti.

A nebude chybět ani delikátní konopná zmrzlina s konopnými vaflemi.

Ceny jednodenního vstupného jsou 200 korun, třídenního pak za 350 korun, k dostání však budou za zvýhodněnou cenu v předprodeji.