Krampus show navodí atmosféru plnou ohně, síry a chlupatých potvor
Foto: Krampus show

Krampus show navodí atmosféru plnou ohně, síry a chlupatých potvor

13. listopadu 2023 15:06
Autor: Cen
Krampus show se vrací do open-air části Výstaviště a dostane pekelný rozměr, který chlupatým potvorám z Čech i Rakous přísluší. Oheň, síra, těžké řetězy, smrduté kožichy, obří rohy, kravské zvony a další pekelné masky ďáblových posluhovačů, to vše nabídne strašidelnou podívanou pro malé i velké zlobivce 26. listopadu ve venkovní části Výstaviště na louce za Křižíkovými pavilony.

Odpolední program je jako již tradičně přizpůsoben rodinám s malými dětmi, velké adepty na odnos směr podzemí a všechny odvážlivce pak čeká večerní pekelná show, kde už nikoho nebudou čerti šetřit. 

Nenechte si ujít tradiční a super děsivou kampus show a užijte si peklo plné temných postav. Letos se vrací do venkovních prostor, kde budou pekelníci mezi ohni nahánět všechny zlobivé ratolesti i jejich nepoučitelné rodiče. Na akci s ďábelskou atmosférou se můžete těšit na spoustu masek, jaké nechcete vidět ani ve filmu, oheň, hudební doprovod DJ a samozřejmě čertovské občerstvení.

Chlupaté obludy a jejich pekelná show, hudba, ďábelské pokrmy, svařák a další dobroty. Odpoledne pro prcky, večer pro dospěláky a otrlé.

Zóna s občerstvením bude volně přístupná v grilparku.

Krampus family show od 16:00–17:30 hodin:
15:30 hod. open door
16:00–17:30 hod. průvod a show Na family show vás bude děsit až 60 krampus postav z proslulých rakouských průvodů. Ti jsou známí svými propracovanými maskami, kravskými zvonci, kožichy, řetězy a ohni. Trasa průvodu, kde si bude možné dosyta užít pekelné postavy a jejich pomocníky, je dlouhá cca 800 m, příležitostí na odnos směr peklo tedy více než dost. Připravte se však už doma a přijďte v čertovských maskách, pomůžete tak vy-tvořit pořádnou ďábelskou atmosféru a super peklo! Akce je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–15 let.

Po celý den bude připravena volně přístupná gastrozóna se širokou nabídkou horkých nápojů, ďábel-ských klobás, pro děti párky v rohlíku, teplý čaj a další občerstvení. K zakoupení budou čertovské rohy a další doplňky.

Krampus night show od 20:00–21:30 hodin:
19.30 hod. open door
20.00–21.30 hod. průvod a show
Na ďábelské akci s jedinečnou atmosférou můžete očekávat opravdový zážitek díky pekelné show kra-mpus i jejich pomocníků a ve večerních hodinách už nebudou pekelníci nikoho šetřit! Program doplní ohňová vystoupení a hudební doprovod Dje.

Akce je určena pro dospělé a děti od 15 let a skutečně nedoporučujeme účast nejmenších. Stejně jako v případě odpolední show i na večerní pekelnou jízdu se můžete připravit už doma a vyrobit si vlastní originální masky, které zazáří v průvodu na trase dlouhé 800 m. Pomůžete tak vytvořit největší peklo v Praze a možná vás za snahu pekelníci neodnesou s sebou!

Gastrozóna bude otevřena do skončení akce a po celou dobu bude možnost zakoupit si svítící čertovské rohy a další doplňky.

Kdy: 26.11. 2023
Kde: Open-air část Výstaviště / louka za Křižíkovými pavilony  
V kolik:
12.00–19.00 Focení s čerty
16.00–17.30 Krampus family show
20.00–21.30 Krampus night show

Cena:
Family show od 120 Kč do 690 Kč
Night show od 150 Kč do 250 Kč
Focení s Krampus 250 Kč

Vstupenky jsou k dispozici online, a to až do začátku akce nebo vyprodání kapacity. Vstupné bude možné zakoupit také na místě.