Křižíkova fontána se promění v místo, kde se snoubí historie s jógovými pohyby
Foto: Martin Frank

Křižíkova fontána se promění v místo, kde se snoubí historie s jógovými pohyby

3. července 2019 07:52
Autor: TZ, red
V rámci projektu YSP si jeho organizátorky připravily speciální celodenní akci, která se uskuteční v prostorách Křižíkovy fontány v Holešovicích. Akce proběhne 10. srpna a její návštěvníci se mohou těšit na skvělé lekce, workshopy i zahraniční lektory.  

Projekt Yoga&Special Places se vyznačuje tím, že spojuje zajímavá, pro lajky mnohdy netradiční, místa se cvičením jógy. Jeho organizátorky se vždy snaží přijít s něčím novým, tak aby všem účastníkům přinesly ojedinělý zážitek a akce se tak pro ně stala nezapomenutelnou. Ne jinak tomu bude i v rámci této srpnové edice, kdy se krásná Křižíkova fontána promění v jógové studio.

Tento den odstartuje ranní lekce Adély Porubské, která rozhýbe vaše tělo s východem slunce a za doprovodu živé hudby a zvuků fontány vás připraví na skvělý den.

Návštěvníci se mohou těšit na zajímavý program, který si pro ně připravili lokální i zahraniční lektoři. Pozvání přijala Angličanka Arianna Santucci, kterou účastníci mohou již znát z jarní edice Spring Yoga Day a česká učitelka jógy žijící v Dubaji Simona Stanton. Obě dámy patří mezi skvělé lektorky a jejich lekce jsou jedinečné stejně tak, jako tento projekt.

Již tradičně se účastníci mohou těšit na poslední lekci, o kterou se postará Klára Pokorná. Ta si na pomoc přizvala nejen západ slunce, ale také živou hudbu a vodu Křižíkovy fontány. Lekce je určená pro začátečníky i pokročilé a provede vás vinyasou i uklidňující meditací, tak, aby každý načerpal sílu onoho místa a domů odcházel s blaženým pocitem.

Více informací na www.yogamovement.cz