Lucerna se obarví na růžovo, Mašková rozjede svou první show
Tereza Mašková. Foto: Archiv T. M.

Lucerna se obarví na růžovo, Mašková rozjede svou první show

7. listopadu 2023 20:14
Autor: Alo
Česká popová a muzikálová zpěvačka a pátá vítězka pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková  se připravuje na svou první Růžovou Lucernu. Pod heslem Růžové není nikdy dost! Propukne originální show v neděli 19. listopadu. Nabídne bohatý program, skvělé hosty i záplavu pro Terezu typicky růžové barvy. Místa na sezení jsou vyprodaná, několik míst k stání je ještě možné koupit.

„Lucerna je za dveřmi a já už se nemůžu dočkat. Samozřejmě mi po těle běhá takový příjemný mráz po zádech. Je to pro mě velká věc, můj první velký koncert. Je to obrovská zodpovědnost. Stále nemůžu uvěřit tomu, že se to děje, že máme už jen několik posledních volných vstupenek v legendární Lucerně! Jsme v procesu zkoušení a příprav a věříme, že se nám vše podaří, tak jak si představujeme,“ popisuje Tereza Mašková. 

Zároveň prozrazuje svoje hosty: „Jsem moc ráda, že přijali mé pozvání Igor Timko a Zoli Sallai ze skupiny No Name, kteří jsou pro mě jako hudební tátové a také přátelé. Mezi hosty nesmí chybět také můj kamarád Marek Lambora, se kterým si konečně naživo zazpívám naši píseň J. Hrozně moc si vážím toho, jaké mám fanoušky a za jejich obrovskou podporu. Velké díky patří hlavně jim. Bez nich by to nešlo,“ říká Tereza Mašková. 

Tereza Mašková vydala své první album s výběrem skladeb, které zpívala v Česko Slovenské Superstar i s ukázkami ze show Tvoje tvář má známý hlas v roce 2018. Následně vydala debutový singl New Me a po něm singl Žár. V roce 2020 vydala své debutové album Zmatená, na kterém se nachází úspěšné singly jako například: Žár, O nás dvou, nebo Láskou se splést. 

V tom samém roce nazpívala soundtrack k úspěšné pohádce Princezna zakletá v čase. V létě 2021 účinkovala jako předkapela na turné Marka Ztraceného. Druhé album pod názvem Svět je málo růžový vydala loni. Jako titulní píseň desky si vybrala duet Náš příběh, který nazpívala s úspěšným českým hercem Markem Lamborou.