Lucie Vondráčková natáčela klip s Radimem Flenderem
Foto: Petr Mráček /3X/

Lucie Vondráčková natáčela klip s Radimem Flenderem

23. července 2019 19:58
Autor: TZ, red
Lucie Vondráčková se vrátila do Prahy a hned se vrhla do práce. Nafotila nové snímky a natáčela nový videoklip.

V listopadu loňského roku Vondráčková vydala nové album s názvem Růže. Ještě neproběhl jeho křest a již má na svém kontě Zlatou desku. Během dvou let natočila a vyslala z alba Růže Lucie do světa několik klipů. Klip Nad Vltavou vidělo na kanále YouTube přes 2,5 milionu lidí.

Na řadu přišel duet se zpěvákem Radimem Flenderem, který se jmenuje Stanice Svět. Tato písnička má dvě verze. Jedna je na již zmíněné Růži a druhá verze pak na Radimově albu, který nese název Stanice Svět.

klip-foto-petr-mracek-6

V červenci v Jaroměřském železničním muzeu proběhla první klapka k videoklipu Stanice Svět. Celé natáčení se odehrávalo ve starých vagonech z předminulého století, tažených mašinkou, nádhernou krajinou královehradeckého kraje. Ve videoklipu si malou roli zahraje i herec Jiří Krampol, který ztvární roli strojvedoucího.

klip-foto-petr-mracek-4

Nejmladšímu účastníku natáčení byly pouhé tři roky, zatím co Jiřímu Krampolovi již 81 let.

Lucka procházela vagóny a seznamovala se s cestujícími při štípání lístků. A nejen s nimi, ale i s „myškou“ Hazel. „Bylo pro mne velkou ctí, smět si zazpívat s Luckou,” prozradil nám autor písně Radim Flender. „Před dvěma lety jsem nabídl Lucce dvě své písně a Lucka mi odepsala, zda bych neměl ještě nějaké jiné, tak jsem jí poslal další a ona si v nich našla Stanici. Původně jí zpíval muž, ale nebylo těžké text upravit pro ženu. Výhoda autorských věcí,” směje se Radim.
„Natáčení jsem si užívala. Byla to moc příjemná práce a sešel se skvělý tým,” řekla Lucie Vondráčková těsně po natáčení.

Klip by měl být představen v září.