Lucie Vondráčková natočila na „svých
Miroslav Šimůnek a Lucie Vondráčková. Foto: Petr Mráček

Lucie Vondráčková natočila na „svých" místech Prahy romantický klip

5. března 2018 20:25
Autor: red
V krásném, příběhovém a zamilovaném klipu k nové písničce – Nad Vltavou. Klip Lucie Vondráčková natáčela v listopadu na svých oblíbených místech Prahy. Vidět například můžeme záběry z liduprázdného Karlova mostu, Petřína, Staroměstského náměstí, Vltavy,….

Vedle Lucie můžete vidět i Miroslava Šimůnka, který si zahrál Lucčinu bývalou lásku. Režie a kamery se ujal Ondřej Urbanec.

Jak se Lucii natáčelo? „Krásně, nostalgicky. Jsem rodilá Pražačka a strávila jsem tu 30 úžasných let. Když se do Prahy vracím, je to kromě nové práce řetězec všech možných vzpomínek a pocitů, zklamání, lásek, výher, nadějí,… To všechno ve městě vašeho srdce zůstává,“ prozradila a dodala: „ Písnička je o stesku, o lásce, o dálce, o citech o životě,…“

Na klip se můžete podívat zde

„Lucinka je boží, je to anděl! Vlastně jsme točili poprvé dnes spolu a doufám, že ne naposled. Spolupráce s Luckou byla nádherná,“ prozradil Mirek Šimůnek.

Na podzim tohoto roku by měla vyjít nová deska Lucie Vondráčkové. Vyjde tak po pěti letech od posledního řadového CD Oheň, po kterém jela Lucie dvě velká koncertní turné. 

V Kanadě pracuje již na druhém filmu. Po The Perfect Kiss, který má premiéru již 9. března v New Yorku, jde o romantickou komedii, Hotel Limbo, ve které Lucii uvidíme opět v hlavní roli.