Lucka Borhyová je ambasadorkou módní značky Vuch, navrhne kolekci
Lucie Borhyová a její typický úsměv. Foto: ASPEN

Lucka Borhyová je ambasadorkou módní značky Vuch, navrhne kolekci

6. prosince 2023 20:15
Autor: Lucie Rychlá
Česká módní značka ikonických kabelek, batohů, peněženek a dalších módních doplňků Vuch stále roste. A to nejenom prodeji, širším výběrem produktů, novými designy, ale také spolupracemi se zajímavými osobnostmi. Nedávno oznámila spolupráci s úspěšným návrhářem sneakersek Martinem Brnou a nyní představuje spojení s oblíbenou moderátorkou Lucií Borhyovou.

Inspirativní osobnost s ikonickým úsměvem, která rozzáří každé televizní vysílání. Kdo jiný by lépe vystihl značku Vuch než hvězdná televizní moderátorka, Lucka Borhyová. Její půvab, okázalá elegance, upřímnost i profesionalita se zrcadlí v ambici Vuch spolupracovat s osobnostmi, které souzní s našimi hodnotami a ztotožňují se s designovou a osobitou módou, která baví. 

„Jsme pyšní na to, že jsme se mohli spojit s osobností jako je Lucka. Je to pro značku jeden z důležitých milníků. Věříme, že právě Lucka reflektuje přesně to, o co se ve Vuch snažíme. Její krása je inspirací, stejně jako upřímnost, profesionalita a nadhled a přesně to vystihuje i naši značku a filosofii,“ říká Martin Kůs, spolumajitel a spoluzakladatel značky Vuch.

Spolupráce očima Lucky Borhyové

Jak spolupráci vnímá samotná Lucka? „Těším se moc, protože jako každá správná žena miluju módu, kabelky, doplňky a vše, co k ženám patří. Spolupráce s Vuch je pro mě srdcová záležitost, protože módní doplňky nosíme každý den, měníme je podle nálady a je to hlavní součást rutiny ženy. Myslím si, že můžu být inspirací pro další ženy. Hlavně v tom, jaký typ kabelky, batohu nebo peněženky zvolit. Chci jim předávat, co se nosí, sdílet s nimi nové trendy. A moc se těším, že si budu moct navrhnout novou kolekci," s radostí oznamuje spolupráci nová Vuch ambasadorka.

 „Móda pro mě v životě hraje velkou roli. Trendy sleduji, jdu s dobou, ale nepodléhám jim. Protože pracuji v televizi, jsem často pod drobnohledem nejen veřejnosti, ale i médií. Hezky vypadat je každodenní součást mého života.“
Lucie z aktuální kolekce Vuch vybrala ikonické produkty, které podtrhnou eleganci a umožní zazářit v jakékoliv situaci. Její výběr Vušek dokazuje, že i v běžném životě může každý vypadat jako hvězda. 

Které tři Vuch kousky nesmí v šatníku Lucky chybět? 

„Určitě velká kabelka Wennie. Když jdu do práce, vejde se do ní diář, voda, svačina, kosmetika i léky. Pojme všechny potřebnosti pro každý den." Ale co když Lucka nechce zrovna kabelku, ale stále chce vypadat elegantně? „Když si zrovna nechci vzít kabelku, ale mám na sobě elegantní oblečení, je tu jasný kompromis, elegantní, menší batůžek Flug Black. Batůžek je skvělý, hodí se kamkoliv a já mám volné ruce." A co když jde Lucka za kulturou? „Pokud chci doladit svůj večerní nebo slavnostnější outfit, když jdu do divadla nebo do kina, sáhnu po kabelce Carrie. Je ideální na telefon, rtěnku a klíče.“