Menzelová přiznala, že vstává v noci kvůli černým kuličkám
Olga Menzelová a její kámoška Beky. Foto: archiv Psí den

Menzelová přiznala, že vstává v noci kvůli černým kuličkám

22. května 2024 10:54
Autor: red
O uplynulém víkendu se v Centrálním parku Lužiny už poosmé konala akce Psí den s Prahou 13. Mezi návštěvníky bylo i letos vidět hodně celebrit.

Podpořit pomoc útulkům přišla i producentka Olga Menzelová, která přiznala, že aktuálně zažívá v domácnosti velké změny. Její Bekyna, plemeno havanského psíka, totiž  nedávno porodila pět černých kuliček. I když už mají nyní doma jen tři, je to pořádná zabíračka.

„Bekyna je skvělá máma. Když dostane něco dobrého, běží nejprve za štěňátky a svůj pamlsek jim věnuje. Tím nás všechny dojímá k slzám. Porodila jich pět a ještě nám zbývají tři, ale všechna už jsou zadaná. Jediná starost je k nim vstát jednou během noci a pustit je na zahrádku,“ sdělila Olga.

Kromě Menzelové dorazily na tradiční psí akci i další známé tváře. Například Anna Kadeřávková, která i soutěžila se svými pejsky, dále Anežka Rusevová, Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou, TMBK a také Sára Milfajtová, která i zazpívala.

Kvůli pejskovi musil změnit domácí režím i Kopta, který má doma od začátku března veselo. „Příchodem štěňátka labradorky Barunky do naší domácnosti se změnilo prakticky úplně všechno a musím říct, že k lepšímu.  Bára nás nutí dřív vstávat, méně se křičí, skoro nikdo se nehádá, pořád šišláme a usmíváme se a máme větší radost ze života.  Všechna tahle kouzla Vám splní jediný člen rodiny, a to je štěně, vřele doporučuji,“ uvedl.

Starosta Prahy 13 David Vodrážka každoročně Psí den zahajuje a předává ceny vítězům soutěží: „Je to již 8. ročník úžasné akce Psího dne na Praze 13, která osvětově říká lidem, jak se mají chovat ke svým zvířátkům, a to si myslím, že je velmi důležité a užitečné,“ sdělil Vodrážka.