Michael Jackson poblázní Prahu! Přijede jeho jediný oficiální dvojník
Do Prahy míří show Michael Jackson Live Tribute. Foto: Fórum Karlín /2X/

Michael Jackson poblázní Prahu! Přijede jeho jediný oficiální dvojník

2. února 2020 07:11
Autor: TZ, red
V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil Prahu. Jeho koncert, na kterém zněly největší hity a skladby z alba HIStory, tenkrát sledovalo 130 tisíc fanoušků. Podobný zážitek si teď mohou zopakovat. Do Prahy míří show s názvem Michael Jackson Live Tribute. Do Fóra Karlín ji 19. května přiveze oficiální dvojník Jacksona, známý španělský umělec Sergio Cortes.

sergio-cortes1 Autentická podoba, hlas, pohyby, originální kostýmy. To dělá z osmačtyřicetiletého rodáka z Barcelony jedničku mezi imitátory Krále popu. Sergio Cortes byl Michaelovi Jacksonovi navíc blízký, spolupracoval s ním a dokonce za něho občas zaskakoval.

Díky němu a jeho show žije legendární zpěvák dál, někteří fanoušci dokonce nevěří, že to není jejich opravdový idol a žádají testy DNA.

Po deseti letech od Jacksonovy smrti přiveze do Prahy událost, která nemá ve světě obdoby, a která se zásadně liší od všech alternativních poct Králi popu.

„Ta atmosféra vás doslova pohltí, budete očarováni, nebudete věřit vlastním očím, co se to děje přímo zde, přímo teď a přímo před vámi. Je to něco ohromujícího, okouzlujícího, co se nedá slovy popsat,“ tvrdí pořadatelé této show pořádané na Jacksonovu počest.

A rozhodně nepřehánějí. Díky identickému vzhledu umělce a také díky jedinečné hlasové podobě, bude běhat mráz po zádech i těm nejotrlejším divákům. K tomu, abyste se zcela pohroužili do světa nesmrtelného Michaela Jacksona, přispěje samozřejmě i choreografie a originální kostýmy.

Do Prahy se těší i samotný Sergio Cortes. „Michael byl populární na celém světě a vím, že měl a stále má velkou fanouškovskou základnu i v České republice. Věřím, že mu všichni společně vzdáme v Praze hold," uvedl.