Mickey Mouse je mrtvý, v libeňské synagoze z toho mrazí v kostech!
V představení Mickey Mouse je mrtvý hraje i Tereza Dočkalová. Foto: Roman Dobeš

Mickey Mouse je mrtvý, v libeňské synagoze z toho mrazí v kostech!

2. října 2017 17:17
Autor: red
Divadlo pod Palmovkou se chystá uvést 10. října od 19.30 představení Mickey Mouse je mrtvý v prostoru Synagogy na Palmovce (Ludmilina 601/4, Praha 8, hned vedle vstupu do stanice metra Palmovka „B“ Palmovka na ulici Zenklova).    

Mickey Mouse je mrtvý – divadelní trip o zlých snech, nebo, chcete-li, surrealistická noční můra napsaná místo spánku, je příběhem o čtyřech mladých lidech a jejich láskách.

„Je to trošku kamufláž. Text není zase tak důležitý…Jsou tam hororové prvky, také prvky detektivek. Inscenace je doprovázená i zvláštní hudbou,“ říká autor a herec Tomáš Dianiška nedávno oceněný v prestižní anketě české divadelní kritiky titulem Talent roku 2016. 

Prostor synagogy, ve kterém dlouhodobě působí a nejrůznější kulturní aktivity úspěšně pořádá Sdružení Serpens, má specifickou atmosféru, nezaměnitelný génius loci, odpovídá ladění, tématu a atmosféře inscenace Mickey Mouse je mrtvý.

Můžete se těšit na jistý druh site-specific. A aby vás mrazilo v kostech pouze díky uměleckému zážitku, teple se oblečte, synagoga není vytápěna.

Kapacita bude 60 míst.

Pouštět do sálu se bude 20 minut před začátkem představení.

Délka představení 1 hodina.

Představení vhodné od 15 let.

V představení se používá stroboskop.

Vstupenky na představení v říjnu jsou v prodeji on-line a v pokladně Divadla pod Palmovkou.