Minul trojici mladíků, jeden z nich ho vážně zranil

9. června 2017 14:47
V neděli v půl sedmé ráno se přes Náměstí Republiky vracel šestatřicetiletý muž z baru. Že byl poměrně notně podroušen, je zřejmé ze záběrů kamery městského kamerového systému.

Poškozený si to „štráduje“ křížem krážem náměstím, přičemž ho v jednu chvíli míjí trojice mladíků. Ti se z ničeho nic ale otočí. Přistoupí k šestatřicetiletému muži a jeden z nich ho vší silou udeří pěstí do obličeje. Napadený se sesune na zem jako podťatý a v bezvědomí skončí nejprve v péči záchranářů a posléze v nemocnici.

„Podstatné také je, že ani útočník a ani jeho souputníci neudělají nic pro jakoukoliv pomoc napadenému. Prostě z místa incidentu odejdou, aniž by hnuli brvou. Na dalších zajištěných záběrech je navíc vidět, že se popsanou situací velice dobře baví,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Napadený muž je od incidentu hospitalizován v nemocnici s mnohačetnými zlomeninami obličejových kostí. Bohužel se jedná o natolik komplikované zranění, že se zřejmě nevyhne operaci. Násilníky se zatím bohužel nepodařilo dopadnout.

Vaše komentáře
Vložit komentář
* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.

K tomuto článku ještě nebyl vložen žádný komentáře. Buďte první!