Misska se má na co těšit, rok bude bydlet zdarma na pražském zámečku
Jinonický zámeček se dočkal rekonstrukce. Foto: CREDITAS Real Estate

Misska se má na co těšit, rok bude bydlet zdarma na pražském zámečku

25. dubna 2024 13:44
Autor: Alo
Vítězka 15. ročníku soutěže Miss Czech Republic získá od společnosti CREDITAS Real Estate bydlení na celý rok v prémiovém projektu Jinonický dvůr. K dispozici bude mít kompletně a nadstandardně zařízený mezonetový byt 2+kk se dvěma koupelnami. Finálový galavečer se odehraje 11. května 2024 ve Forum Karlín.

Areál Jinonického zámečku na Praze 5 prošel po dlouhých desetiletích chátrání nákladnou rekonstrukcí a dnes je z něj moderní rezidenční komplex s 51 prostornými a vzdušnými byty s moderním designem a výjimečnou atmosférou zámeckého bydlení. 

Tu evokují původní a zachované stavební prvky jako jsou klenuté stropy, historické krovy nebo původní kašna. Celý areál je soukromý, na dvoře lze využít relaxační zóny s posezením, pod vnitřním dvorem se nachází podzemní garáže. Součástí pronájmu kompletně a nadstandardně vybaveného bytu je samozřejmě také parkovací stání pod areálem zámku. 

Vítězka Miss Czech Republic 2024, která vzejde z deseti finalistek, získá rok bydlení zdarma v projektu, který získal první místo v soutěži CIJ Awards Czech Republic v kategorii Malých rezidenčních projektů, zlato v soutěži Estate Awards v kategorii Rekonstrukce roku, třetí místo v soutěži Best of Realty v kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu a prestižní Ocenění architektů v soutěži Realitní projekt roku. 

„Jinonický zámeček je velmi specifický projekt. Díky své dlouhé historii a pečlivé rekonstrukci vyčnívá z typické rezidenční výstavby a představuje výjimečné bydlení pro náročné klienty. Vítězka Miss Czech Republic 2024 tak získá nejen titul královny krásy, ale také jedinečnou šanci bydlet celý rok v projektu s jedinečnou historií a atmosférou a věříme, že se na zámečku bude cítit jako princezna,“ říká ředitel CREDITAS Real Estate Jiří Vajner.