Mladý muž onanoval před cukrárnou
Ilustrační foto: MK

Mladý muž onanoval před cukrárnou

16. března 2022 13:11
Autor: Dalibor Kracík
Mladý muž skončil s pouty na rukou, protože odmítl spolupracovat se strážníky. Ti ho zadrželi poté, co byl svědky viděn, jak se uspokojuje na veřejnosti v centru města.

Kolem desáté hodiny večer byla včera hlídka městské policie vyslána do Revoluční ulice, kde měl muž v zanedbaném oblečení onanovat na zastávce s čekajícími lidmi.

Když strážníci muže odpovídajícího popisu v ulici našli, přistoupily k nim další tři osoby – pár a mladá slečna. Muž sdělil, že si společně s přítelkyní všimli přítomného muže, který nejprve lomcoval zamknutými dveřmi cukrárny a cosi hlasitě pokřikoval.

Pak si rozepnul kalhoty a začal u výlohy onanovat. Jakmile si jich všiml, chtěl odejít. Mladá slečna, zaměstnankyně cukrárny, jejich slova potvrdila a doplnila.

Když po zavírací době uzamkla provozovnu a začala vytírat, dotyčný muž se snažil dostat dovnitř, pak se postavil čelem před výlohu, obnažil se a začal se uspokojovat.

„Hlídka vyzvala muže k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Muž odmítl jakkoli spolupracovat a následně se pokusil utéct. Strážníci ho po marné zákonné výzvě zastavili za pomoci donucovacích prostředků,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Pro podezření ze spáchání trestného činu pak 26letého muže předali k dalšímu opatření státní policii.