Muž bez kalhot se domáhal vstupu do hotelu. Proč byl tak mimo?!
Ilustrační foto: archiv

Muž bez kalhot se domáhal vstupu do hotelu. Proč byl tak mimo?!

10. dubna 2018 10:09
Autor: red
Mladík pobíhající po Seifertově ulici bez kalhot se v neděli ráno dožadoval vstupu do  místního hotelu. Na místo byla proto vyslána autohlídka strážníků z Prahy 3. Muž se choval zmateně, byl zjevně pod vlivem alkoholu a tvrdil, že mu recepční nechce povolit vstup do hotelu, kde údajně bydlí.

Hlídka nejprve nalezla mužovy kalhoty, které ležely na protějším chodníku, a poté se šla přesvědčit, zda muž není hotelovým hostem. To vyloučil recepční, na kterého byl muž po celou dobu agresivní.

Mladíkova agresivita se poté obrátila i vůči strážníkům, které se pokusil napadnout údery pěstí. Hlídka proti němu zakročila a  přiložila mu služební pouta. Strážníci muži provedenou dechovou zkouškou naměřili téměř dvě promile.

Byl proto následně záchrannou službou převezen k vyšetření do nemocnice, kde ošetřující lékař rozhodl o jeho transportu na protialkoholní záchytnou stanici. Tam mladíka převezla specializovaná hlídka pražské městské policie. Jeho jednáním se budou dále zabývat úředníci správního orgánu.