Můžete vydražit plážové krásky Kiki a Maki!
Kristýna Kolocová. Foto: Jiří Částka

Můžete vydražit plážové krásky Kiki a Maki!

6. listopadu 2014 16:44
Autor: Redakce
Benefiční turnaj v plážovém volejbale s názvem Vyber si, vydraž si, zahraj si se koná 16. a 17. listopadu v Beachklubu Praha Pankrác v Praze 4.

Pilotní ročník vynesl 60 tisíc korun, loni to bylo téměř jednou tolik a letos má netradiční počin úspěšného hráče a trenéra Martina Tichého velkou šanci navázat. Vůbec poprvé totiž potvrdily svou účast oblíbené plážové krásky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, jimž se přezdívá Kiki a Maki.

Scénář benefičního turnaje, který je unikátní svým konceptem, se nemění. Večer 16. listopadu se v Theatro Music Clubu uskuteční dražba nejlepších hráčů a hráček českého i slovenského plážového volejbalu.

Každý má skutečně svou vyvolávací cenu a zájemci přihazují stejně jako v aukční síni. Ten, kdo nabídne nejvyšší částku má možnost si druhý den po boku elitního beachaře zahrát.

Turnaj se koná v Beachklubu Pankrác a kromě Kiki a Maki nebo Tichého bude možné bojovat o Martinu Bonnerovou a Barboru Hermannovou, olympionika Přemysla Kubalu, Jindřicha Weisse, slovenskou reprezentantku Natálii Dubovcovou a další.

Vítězná dvojice se může těšit na dvě letenky balónem v Českém ráji, které jí věnují Hoši v koši.

Do turnaje se mohou přihlásit libovolné smíšené dvojice, nejen ty, které vzejdou z dražby. Více informací je na nových webových stránkách turnaje www.beneficniturnaj.cz.

plakat-benefice-min-nahled