Na animáky do letního kina v Bohnicích

30. června 2018 07:42
Kino v kavárně V. kolona, která je umístěna v areálu PN Bohnice, pokračuje během letních prázdnin venkovním promítáním. Kromě zajímavých filmů a vstupného zdarma se můžete těšit na příjemnou atmosféru.

Ve středu 18. července (od 20:15) uvidíte úspěšný animovaný film Ovečka Shaun ve filmu (2015) a 15. srpna (od 20:15) můžete shlédnout nejnovější snímek Pračlověk (2018) od známého režiséra animovaných filmů Nicka Parka (autor Wallace, Gromita či Slepičího úletu).

„Vybírali jsme, stejně jako loni, filmy pro celou rodinu. Projekce začínají relativně brzy, věříme, že rodiče využijí příležitost, vezmou své ratolesti a společně si užijí pravou atmosféru letního kina.“ dodává k programu kina vedoucí kavárny, Michaela Miřátská.

V případě nepříznivého počasí bude promítání přesunuto do vnitřních prostor. Kavárna je vyhlášená pro svou výtečnou sicilskou kávu a také působivou atmosféru sto let staré secesní budovy, takže i při špatném počasí nebudete o nic ochuzeni.

Kino V. kolony promítá pravidelně po celý rok dvakrát měsíčně, a to vždy ve středu. Po projekci některých filmů následuje diskuze s režisérem. Projekce filmů je ve spolupráci s Filmovým klubem Divadlo Za plotem.

Více informací: www.greendoors.cz / www.klubvkolona.cz