Na Drahou legraci do KC Zahrada
Foto: Praha 11

Na Drahou legraci do KC Zahrada

15. listopadu 2018 12:22
Autor: TZ, red
Na středu 21. listopadu od 19 hodin zve Praha 11 do KC Zahrada na francouzskou komedii Drahá legrace, která je volným pokračováním autorova slavného Blbce k večeři.

Nemusíte mít peníze, stačí, když si lidi myslí, že je máte…
Zoufalý Francois Pignon je už dlouho nezaměstnaný a doma ani v bance nemá ani korunu. Aby se zachránil a ukázal všem, že ještě existuje, pošle na sebe daňovou kontrolu. Pod heslem „každý, kdo něco skrývá, je zajímavý, a když jde o peníze, je ještě zajímavější“ se kolem něho strhne série neuvěřitelných situací.

Najednou se o něho začnou zajímat úplně všichni, dokonce se stane neodolatelným pro ženy! A ještě je tu pohádkově bohatý kmotr Jonville, kterému Pignon hlídá byt. Kuriózní akce nakonec přinese nečekané plody.

V hlavních rolích se představí Josef Carda nebo Pavel Kikinčuk, Jan Čenský nebo Jan Šťastný, Vlasta Žehrová nebo Kamila Špráchalová, Eva Čížkovská, Martin Zahálka a další.

Zbývající vstupenky, které ještě zůstaly v předprodeji, můžete kupovat online na www.webticket.cz/program/kcz nebo rezervovat na tel. 271 910 246 a e-mailové adrese zahrada@kczahrada.cz.