Na pařbu vyrazil s malým synem! Dělejte si s ním, co chcete, šokoval je

23. října 2017 22:07
Autor: TZ
V neděli po půlnoci přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že v bistru na Malovance se nachází zjevně opilý muž s dítětem. Hlídka na místo přijela během tří minut a zjistila, že oznámení se zakládá na pravdě. Obsluha baru uvedla, že muž přišel do bistra asi ve 23 hodin.

Objednal si několik piv a pro dítě džus. Chlapec nato po chvilce usnul. Když si muž chtěl objednat další pivo, obsluha mu odmítla nalít a hosté přivolali strážníky. Hlídka muže ztotožnila a chlapce posadila do služebního vozidla, kde po chvilce znovu usnul.

Muž strážníkům řekl, že se snaží dítě získat do své péče a nevidí důvod, proč by s ním městská policie měla něco řešit. Nakonec dokonce prohlásil, aby si strážníci a policisté s jeho synem dělali, co chtějí. 

Provedenou dechovou zkouškou mu byly naměřeny více než dvě promile. Strážníci o celé věci vyrozuměli Policii ČR, která kontaktovala matku dítěte. Žena si následně dítě převzala na policejní služebně. Celou věcí se budou zabývat úředníci příslušného odboru sociálně právní ochrany dětí.