Na pařbu vyrazil s malým synem! Dělejte si s ním, co chcete, šokoval je

23. října 2017 22:07
Autor: TZ
V neděli po půlnoci přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že v bistru na Malovance se nachází zjevně opilý muž s dítětem. Hlídka na místo přijela během tří minut a zjistila, že oznámení se zakládá na pravdě. Obsluha baru uvedla, že muž přišel do bistra asi ve 23 hodin.

Objednal si několik piv a pro dítě džus. Chlapec nato po chvilce usnul. Když si muž chtěl objednat další pivo, obsluha mu odmítla nalít a hosté přivolali strážníky. Hlídka muže ztotožnila a chlapce posadila do služebního vozidla, kde po chvilce znovu usnul.

Muž strážníkům řekl, že se snaží dítě získat do své péče a nevidí důvod, proč by s ním městská policie měla něco řešit. Nakonec dokonce prohlásil, aby si strážníci a policisté s jeho synem dělali, co chtějí. 

Provedenou dechovou zkouškou mu byly naměřeny více než dvě promile. Strážníci o celé věci vyrozuměli Policii ČR, která kontaktovala matku dítěte. Žena si následně dítě převzala na policejní služebně. Celou věcí se budou zabývat úředníci příslušného odboru sociálně právní ochrany dětí.

Vaše komentáře
Vložit komentář
* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.

K tomuto článku ještě nebyl vložen žádný komentáře. Buďte první!