Naháč v metru se oháněl svou chloubou, strážníka obvinil z homosexuality
Naháč ve stanici metra Můstek, doprovázela ho přítelkyně. Foto: MP Praha

Naháč v metru se oháněl svou chloubou, strážníka obvinil z homosexuality

15. dubna 2022 13:26
Autor: Cen
Devětatřicetiletý cestující v pražském metru si v úterý s nahotou „hlavu nelámal“. V přepravní špičce se mezi cestujícími pohyboval nahý. Před strážníky se oháněl svou vírou, mužskou chloubou a také tatínkem na kriminálce.

Kolem čtvrté hodiny odpoledne přijala městská policie oznámení, že se ve stanici metra Můstek pohybuje nahý, pravděpodobně zfetovaný muž doprovázený mladou ženou.

Strážníkům, kteří ho vyzvali, aby se oblékl, sdělil, že se nemá za co stydět a odvolával se na svou víru. „Já jsem církev a ta mi to nezakazuje. Chci se vystavovat, protože jsem chlap a za nic se nestydím“, řekl při kontrole.

Jeho agresivní vulgární projevy se snažila mírnit jeho přítelkyně, která tvrdila, že se jedná o sázku. Problém nastal, když hlídka chtěla zjistit mužovu totožnost.

To ho rozčílilo, začal hlídku slovně urážet a obviňovat ze sexuálního obtěžování. „Jsem oblečenej, tam mě nebuzerujte, jste šašci,“ urážel. „Nejsem homosexuál, neosahávejte mě,“ pokračoval.

Nakonec dodal, že táta, který pracuje na kriminálce v Praze 8, a že nebude rád. Pro podezření z trestného činu výtržnictví si muže k dalšímu opatření převzala státní policie.