Nepublikovatelné! Vulgární žena mrskla telefonem, tím otřesné představení neskončilo
Bylo nutno použít pouta. Foto: archiv MP

Nepublikovatelné! Vulgární žena mrskla telefonem, tím otřesné představení neskončilo

1. srpna 2019 21:52
Autor: red
Že se nevyplácí ignorovat výzvy strážníků, zjistila žena, která na zastávce MHD konzumovala alkohol a kouřila cigarety. Navíc byla vulgární a pokusila se strážníky napadnout. Skončila v poutech. 

Zcela zbytečně vyhrocenou situací skončil zákrok strážníků z Prahy 1. Ti byli ve sředu kolem čtvrté odpolední hodiny voláni k tramvajové zastávce „Hlavní nádraží“, kde měla skupinka osob konzumovat alkohol a kouřit cigarety. Osoby se nacházely přímo v proskleném přístřešku.

Po výzvě strážníků k opuštění prostoru uposlechli téměř všichni a odebrali se pryč. Na místě zůstal jeden z mužů, který sdělil, že zde popíjel a dál popíjet bude a nikdo mu to nebude zakazovat.

Sekundovala mu žena, která začala strážníkům sprostě nadávat. Muž jí podal mobilní telefon, aby situaci oznámila státní policii s tím, že je nikdo nebude z místa vykazovat. Žena po chvíli telefonem doslova mrskla po jednom ze strážníků se slovy: „Ty mr..o“.

Ten se mu vyhnul a přístroj se roztříštil o kontejner stojící v pozadí. Agresorka ignorovala veškeré výzvy a z místa začala odcházet. Strážníky, kteří byli nuceni použít donucovací prostředky, začala fyzicky napadat. Ti přistoupili k použití pout.

Devětatřicetileté ženě bylo orientační dechovou zkouškou zjištěno přes 1 ‰ alkoholu. Protože odmítala poskytnout jakoukoli součinnost ke zjištění její totožnosti, byla následně předvedena na služebnu Policie ČR. Jejím chováním se bude zabývat příslušný správní orgán.