Nový Bikeclinic Café. Cyklistický klub nabídne servis, půjčovnu i tréninkové jízdy
Foto: Bikeclinic Café

Nový Bikeclinic Café. Cyklistický klub nabídne servis, půjčovnu i tréninkové jízdy

2. května 2018 16:20
Autor: red
V Písnici otevírá Bikeclinic Café. Cyklistický klub je novou základnou pro všechny nadšence do skvělých kol i dobrého jídla a pití. Návštěvníci na adrese najdou prodejnu a půjčovnu kol, servis a kavárnu. Mezi služby patří také svoz kol či jejich úschovna. Bikeclinic Café naleznete na adrese K Vrtilce 317/64, Praha 4 – Písnice. 

„Bikeclinic Café má sloužit všem nadšencům do cyklistiky. Výhodou je, že se nacházíme uprostřed jedné z nejlepších oblastí na krátké i dlouhé výlety, a přitom jsme stále ještě v Praze,“ říká k projektu Jan Kaše, který za Bikeclinic stojí. Více než 20 let fungující společnost prodává a servisuje kola předních světových značek Cannondale či GT a spadá pod ní seriál závodů Bikeclinic Cup či Bikeclinic Junior Team, jehož účelem je podpora cyklistiky mezi dětmi
a mládeží.

„Vše jsme doplnili kompletním servisem, kdy poskytujeme zázemí jak pravidelným jezdcům, kteří si u nás kola nechávají v úschově včetně pravidelného servisu, tak i příležitostným návštěvníkům, kteří mají chuť jen na kratší výlet,“ dodává Jan Kaše. Ten je také jedním z trenérů, se kterými mohou zájemci vyrazit na tréninkové jízdy, které budou zahrnovat jak fyzickou zátěž, tak teorii.

Cyklistické kavárny spojené se zázemím pro vyznavače jedné stopy mají dlouhodobou tradici především ve Francii a Itálii, ale nyní si nacházejí cestu i do ČR. Při návštěvě se můžete těšit na plný servis včetně takových vychytávek, jako je svoz kol vozy na CNG, uložení s pravidelnou údržbou, sprchy a šatnu či půjčovnu vybavenou naprosto špičkovými kousky. „Cílem půjčovny je poskytnout zážitek z jízdy na opravdu top kolech i lidem, kteří by do takových modelů normálně neinvestovali. Rozdíl mezi kolem za deset a sto tisíc je opravdu znát a ten zážitek bychom chtěli umožnit co nejširšímu počtu návštěvníků,“ říká ke konceptu vedoucí Bikeclinic Café Jan Bartulík.

Kavárna bude otevřena každý den od 9 do 22, prodejna a servis pak od 11 do 19 hodin. Zapůjčit kolo si bude možné od 9 do 22. Bikeclinic Café najdete na adrese K Vrtilce 317/64, Praha 4 – Písnice.