Ondra Škoch pokřtil autorskou desku Řekni napořád. Ex baskytaristu Chinaski čekají další koncerty
Foto: Jáchym Grohman, Jiří Huleš

Ondra Škoch pokřtil autorskou desku Řekni napořád. Ex baskytaristu Chinaski čekají další koncerty

11. dubna 2019 19:24
V pondělí 8. dubna představil v Paláci Akropolis hudebník a skladatel Ondra Škoch svou debutovou desku Řekni napořád. Samotného křtu se ujal muzikant a pedagog David Eben. V průběhu večera rezonovala kromě celého alba i řada písní z dob, kdy Škoch působil v kapelách Nitky, Manon 15 nebo Chinaski. Škocha čekají další koncerty v Brně a Písku.

„Rok práce je za námi. Vše směřovalo k mému zatím největšímu koncertu. Společně s mou ženou Alicí jsme napsali album, které bylo naší účinnou terapií. Koncert, kterým jsem oslavil kulaté narozeniny, byl pro mě jedním z nejkrásnějších zážitků v životě. Díky neuvěřitelnému nasazení všech, kteří se podíleli, jak hudebně, tak i produkčně, to bylo opravdu parádní. Pro mě je to nový start, ” sdělil bezprostředně po křtu Škoch.

Na pódiu se kromě 17 členné kapely, vokálního kvartetu 4voice, smyčcového kvartetu Ristretto a 12 členného farního sboru Schola Sv. Václava objevila i řada hostů – zpěvačky Bára Fialová a Eva Matějovská, jazzman Petr Hanzlík, producent alba a kytarista Jiří Mašek. Role kmotra desky se zhostil skladatel, hudebník a pedagog David Eben, jehož soprán saxofon zazněl v úvodu večera v písni Vím. V průběhu večera se plný Palác Akropolis dočkal všech 12 skladeb z nové desky Řekni napořád.

Další informace na www.ondraskoch.cz.