Original Vintage Orchestra zahájil druhou sezónu na Lávce, nechyběli u toho ani Pavlásek a Heřman
Na Lávce nechyběli ani Pavlásek a Heřman. Foto: Original Vintage Orchestra

Original Vintage Orchestra zahájil druhou sezónu na Lávce, nechyběli u toho ani Pavlásek a Heřman

11. ledna 2018 13:07
Letošní rok zahájil bigband Original Vintage Orchestra již tradičně v klubu Lávka. Druhým rokem zde swingový orchestr vystupuje pravidelně každý měsíc. Letošního zahájení se zúčastnili také známí komici Lukáš Pavlásek a Dominik Heřman, kteří na chvíli přenechali pódium kolegům z hudební branže. 

O zábavu se stará režisér Jiří Vejdělek, který celé show dal formu a zároveň ji vtipně moderuje. Ošizeni nejsou ani anglicky mluvící návštěvníci, kterým vše vysvětlí excelentní angličtinou kapelník Petr Kroutil.

Sedmnáctičlenný sbor dokáže oslovit obecenstvo napříč generacemi.

Klub Lávka se na jeden večer v měsíci rázem změní v jedinečný kabaret. Petr Kroutil, americká hvězda swingu Chuck Wesley a vokální trio Hot Sisters zanesou diváky na jeden večer do prostředí jako vytrženého z filmu Velký Gatsby, plného skvělé hudby, humoru a dokonalých swingových coverů oblíbených českých i zahraničních písní.

„Po prvním koncertě na Lávce loni v únoru jsme ani nedoufali, že by se naše show mohla tolikrát opakovat a že na stejném místě, ve stejném klubu odstartujeme i sezónu 2018. Bylo to jen naše velké přání, které vyvrcholilo megakoncertem v Lucerně, kterou jsme vyprodali. Jsem nadšený z loňského roku a těším se na ten další,“ popisuje začátky big bandu Petr Kroutil.

Nenechte si ujít další vystoupení na Lávce 25. února.