Ostuda! Party na ulici zahrnovala i nepatřičné kratochvíle a zvrhlosti
Pánové se ztřískali a dělali ostudu. Ilustrační foto: archiv

Ostuda! Party na ulici zahrnovala i nepatřičné kratochvíle a zvrhlosti

23. července 2019 22:38
Autor: red
Strážníci řešili přestupky ve veřejném pořádku skupinky osob bez domova.  Jeden z nich se před nimi neostýchal ani svléknout. Před odvozem na záchytnou stanici proti němu musela hlídka zakročit za pomoci donucovacích prostředků.

Jako ideální místo k popíjení alkoholu, pokřikování na kolemjdoucí, močení na zdi domů a jiné kratochvíle, si vybrala partička bezdomovců v samotném centru metropole, v Revoluční ulici.

Ve chvíli, kdy na místo dorazila hlídka městské policie, nejopilejší z přítomných ještě přidal do repertoáru přestupků obnažené přirození. Dotyčný navíc vůbec nekontroloval své chování a ohrožoval nejen sebe, ale i okolí. Hlídka proto rozhodla o převozu muže do protialkoholní záchytné stanice.

Bohužel, jako většina pokusů o domluvu s opilcem, i tento skončil nezdarem. Na opakované výzvy muž nereagoval, několikrát se pokusil místo opustit a nadále upíjel alkohol vytažený z batohu.

„Na řadu tedy přišly hmaty a chvaty. Po spoutání následoval transport do protialkoholní záchytné stanice. Muž při orientační dechové zkoušce nadýchal 2,78 promile alkoholu. Jeho přestupky se dále bude zabývat místně příslušný  správní orgán,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.