Peroutka natočil videoklip ve kterém utíká nahý před přízraky
Foto: Pavlína Lindová

Peroutka natočil videoklip ve kterém utíká nahý před přízraky

7. ledna 2021 06:58
Autor: TZ, red
Milan Peroutka dal o sobě se svou kapelou Perutě opět po delší odmlce vědět. Pro nový videoklip si vybral singl Svítání a představil tak novou vyzrálejší tvorbu, která je překvapením i pro jeho fanoušky a zároveň ochutnávkou nové desky, která vyjde na jaře.

„Věděl jsem, že chci videoklip pojmout jako horor, což je můj nejoblíbenější filmový žánr. Konkrétně film Osvícení miluje i režisérka videoklipu Tereza Hirsch, a tak slovo dalo slovo, našel se perfektní hotel na Václaváku, sehnala umělecká maskérka Diana Vitikačová, kameraman Jakub Veinlich a za jeden den bylo hotovo,” představuje Peroutka zákulisí natáčení.

Fanoušky v klipu jednoznačně zaujala nejvíc scéna, ve které Peroutka vyběhne z vany nahatý do hotelové chodby a zběsile utíká před přízraky. Sám herec tvrdí, že k exhibicionismu rozhodně netíhne, ale nakonec se nechal přemluvit a na pár záběrů se vysvlíknul. 

„Scéna, kdy vyběhnu z pokoje před svou noční můrou, se natáčela jako první. Celou dobu jsem byl ve spodním prádle, jen na dva záběry se sundalo s dohodou, že se možná ani ve finálním střihu neobjeví. Překvapivě musím říct, že člověk si na to na place za chvilku zvykne. A nakonec jsem sám dost pobavil štáb, když jsem ještě nahatej chtěl podívat na to, jak natočenej záběr vypadá,” dodal Peroutka.
peroutka-1