Po hádce s partnerem šla skočit z okna
Hádka partnerů. Ilustrace: Freeimages.com

Po hádce s partnerem šla skočit z okna

21. června 2021 10:55
Autor: red
Partnerskou hádku chtěla žena ukončit skokem z balkonu ve třetím patře. Včasných zásahem se policistce podařilo tento čin ženě rozmluvit. 

Policisté z hlídkové služby druhého policejního obvodu zasahovali ve středu 16. června v Hilmarově ulici na Barrandově. Důvodem byl telefonát na linku 158, ve kterém oznamovatel uvedl, že ve třetím patře na zábradlí balkonu panelového domu sedí žena, která křičí, že spáchá sebevraždu. 

Policisté okamžitě vyrazili na místo, kde jim dveře do bytu otevřel rozechvělý muž, a celou situaci se jim snažil v rychlosti vysvětlit. Zatímco policista muže uklidňoval, kolegyně šla za jeho partnerkou, která stále seděla na zábradlí s nohama ven držící se pouze jednou rukou ochranné sítě. 

„V průběhu několika minut, při kterých rozrušená žena popsala důvod svého chování, se policistce naštěstí podařilo nešťastnici přesvědčit, aby od činu upustila,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. 

„Následně jí pomohla bezpečně se vrátit zpět na balkon a poté do bytu, kde si ji do své péče převzali zdravotníci,“ pokračoval. Podle všeho za vším stály dlouhodobé partnerské neshody, které včasným zásahem policistů neskončili smrtí jednoho z aktérů.