Po hádce s přítelkyní se rozhodl vybít svůj vztek hloupým způsobem. A jiný „borec“ zase své řádění vysvětlil dost nepochopitelně
Strážníci zasáhli proti chuligánům. Ilustrační foto: MP Praha

Po hádce s přítelkyní se rozhodl vybít svůj vztek hloupým způsobem. A jiný „borec“ zase své řádění vysvětlil dost nepochopitelně

1. dubna 2019 13:15
Autor: TZ
Během sobotní noční hlídkové činnosti v tramvaji si strážníci při příjezdu na konečnou zastávku v Řepích všimli muže, který kopal do zpětného zrcátka zaparkovaného osobního vozu. Přiběhli k muži a zabránili mu v dalším ničení vozu.

Zadržený chuligán nebyl schopen prokázat svou totožnost, jako důvod svého jednání uvedl, že měl vztek. Provedená dechová zkouška skončila s hodnotou 1,67 promile.

Na druhého vandala telefonicky upozornila městskou policii žena z Prahy 6, když si v neděli po 22. hodině při pohledu ze svého okna všimla muže, který v ulici Na Petřinách při hádce se ženou vykopl a rozbil okno dodávky.

„Osoby odpovídající popisu objevil operátor pomocí městského kamerového systému před nedalekým obchodem a vyslal na místo autohlídku. Osmnáctiletý mladík se ke svému činu přiznal, vykopnutím okna dodávky se chtěl zklidnit při hádce s přítelkyní,“ uvedla mluvčí městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Oba muži byli omezeni na osobní svobodě a pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu předáni k dalšímu šetření státní policii.