Poskytovatelé Sociálních služeb Prahy 1 se představují na Střeláku

28. srpna 2014 13:05
Zítra se na Střeleckém ostrově od 14 hodin uskuteční první veletrh poskytovatelů sociálních služeb městské části Praha 1. Na akci se také představí další organizace působící v neziskovém sektoru. Chybět nebude ani kvalitní kulturní program, který bude přizpůsoben tématu celé akce, a občerstvení za nízké ceny.

sarka-taborska-nahled „Kulturní program, který je přizpůsoben povaze celé akce, zajistí umělecké uskupení tělesně postižených umělců THE TAP TAP či nevidomé pěvecké Duo: Martin Svátek a Blanka Janečková, které znají diváci z oblíbené talentové televizní soutěže. Akcí vás provede Hana Heřmánková společně s Alexandrem Hemalou. Nad veletrhem převzala záštitu paní ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Michaela Marsová-Tominová, která bude společně se mnou veletrh zahajovat,"  uvedla radní pro sociální oblast a zároveň iniciátorka celého projektu Šárka Chládková Táborská (ČSSD).

Na veletrhu se představí bezmála 30 organizací, jejichž nezisková působnost spadá především do sektoru sociální péče, zaměřené na seniory, tělesně postižené, osoby ohrožené domácím násilím, osoby s mentálním postižením, rodiny s dětmi ohrožené sociálním vyloučením a mnoha dalších.