Powerbanka jako zbraň! Na konečné stanici autobusu se odehrál kuriózní krvavý konflikt
Ilustrační foto: archiv

Powerbanka jako zbraň! Na konečné stanici autobusu se odehrál kuriózní krvavý konflikt

18. listopadu 2019 13:51
Autor: red
Jako smyslů zbavený se choval pětatřicetiletý opilý cestující autobusu číslo 139. Místo, aby na konečné zastávce vystoupil, vzal powerbanku a udeřil řidiče do spánku.

Do Komořan vyjela o víkendu autohlídka ihned poté, co obdržela žádost o pomoc. Opilý cestující měl napadnout řidiče autobusu, protože se mu nelíbilo, že má opustit dopravní prostředek.

Strážníci na zastávce zastihli oba aktéry. Muž strážníkům sdělil, že si sice nic nepamatuje, ale řidič mu měl prý šlapat po hlavě, ale naštěstí ho nijak nezranil. Zcela odlišně popsal situaci napadený řidič, který krvácel z hlavy.

Poté, co opakovaně muže požádal, aby opustil prostor autobusu, přišla nečekaná rána do spánku černým předmětem, až se mu zamotala hlava a udělalo se mu nevolno. Černou powerbanku se stopami krve strážníci nalezli na podlaze autobusu, stejně jako další kapky krve.

Ještě před příjezdem záchranářů a policistů hlídka napadenému ošetřila tržnou ránu na hlavě a u útočníka provedla orientační test na přítomnost alkoholu. Ten ukázal pozitivní hodnotu 2,85 promile. Zraněný byl převezen do nemocnice, agresor na policejní stanici.