Poznáváte tohoto vysokého tlusťocha? Ukradl bundy za pětatřicet tisíc!

24. října 2014 17:49
Autor: Redakce
Policisté z místního oddělení Spořilov prošetřují případ krádeže dvou zimních bund z obchodu ve Vyskočilově ulici v Praze 4. Tam 19. září krátce před půl druhou hodinou odpolední přišel muž, který automaticky zamířil do zadní části prodejny s nejdražším zbožím.

Nějakou dobu si prohlížel jak dámské, tak i pánské oblečení, přičemž využil chvilkové nepozornosti prodavačky, která se v té chvíli věnovala jinému zákazníkovi, a z obchodu odešel pryč s dvěma dámskými zimními bundami s límci z pravého liščího kožichu za bezmála pětatřiceti tisíc korun!

Na ulici nasedl do stříbrného Peugeotu ve viditelně špatném stavu, kde na něj za volantem čekal jeho komplic.

K popisu hledaného:

Muž středního věku, vysoký okolo 200 centimetrů, mohutné až obézní postavy, má tmavé oči a pleť, a na hlavě má pleš. Oblečený byl do džínových kalhot, světlého trička a přes rameno měl po celou dobu přehozený pánský kabát tmavé barvy, pod který při odchodu schoval své „úlovky“.

Komplic podezřelého bohužel na kamerovém záznamu zachycen není, nicméně prodavačka uvedla, že i druhý muž ve vozidle byl tmavé pleti, avšak menší postavy než podezřelý.

„Spořilovští policisté se touto cestou obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po totožnosti podezřelého muže. Jakékoliv informace přijmeme na bezplatné lince 158,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

zlodej-bund-z-lisky

Foto: Policie ČR