Pozvánka: Holešovice Fashion Market
Holešovice Fashion Market představí přes 150 výběrových značek. Foto: novetrhy.cz

Pozvánka: Holešovice Fashion Market

20. srpna 2014 10:54
Tradiční trh nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market se bude konat 26. – 27. září v holešovické Pražské tržnici, v halách číslo 13 a 40.

hfm1-nahled Holešovice Fashion Market oživí prostředí Pražské tržnice v Holešovicích. Nebude chybět bar, občerstvení a delikatesy pod širým nebem v rámci Boutique Marketu – Outdoor Stage.

Zářijový Holešovice Fashion Market představí přes 150 výběrových značek originální české a slovenské módy, šperků, doplňků a designu, včetně nových kolekcí pro podzim 2014. Návštěvníci podzimního dílu marketu se mohou těšit na doprovodný program v podobě módních přehlídek, koncertů, vystoupení a mnoho dalšího.

Nová venkovní stage Boutique Market nabídne občerstvení a delikatesy domácí výroby. Po dobu konání budou na místě hrát live DJs. Připraven bude i dětský koutek a workshopové dílny, kde si zájemci mohou vytvořit placky s vlastním designem.

Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. Akce je vhodná pro rodiny s dětmi. K dispozici bude odpočinková zóna, hlídaná kočárkárna a šatna.
Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Jateční, Holešovice.