Praha 11: Soutěžte o Zlatý klíč

18. března 2023 10:50
Autor: Alo
Praha 11 vyhlašuje čtrnáctý ročník literární soutěže o Zlatý klíč. Soutěž je určena obyvatelům a příznivcům Jižního Města. Soutěžící mohou zvolit libovolné téma, které bude souviset s Jižním Městem, Chodovem, Háji, Kulatým Chodovcem, Horními Roztyly.

Žánr soutěže není omezen, mohou to být fejeton, pohádka, báseň, povídka, komiks (i sci-fi či fantasy). Účastníci jsou rozděleni do 2 skupin, do 15 let a nad 15 let neomezeně.

V každé kategorii budou vyhlášeni autoři nejlepších prací bez ohledu na žánr. Podmínkou pro zařazení do soutěže je, aby přihlášené literární dílo bylo původní, dosud nepublikované, maximální rozsah díla byl 3 normostrany.

Své práce posílejte na radnici pouze v elektronické podobě v jednom z uvedených formátů – pdf, doc, nebo docx na adresu zlatyklic@praha11.cz.

Nezapomeňte uvést jméno, mailovou adresu, adresu bydliště a věk, případně telefonický kontakt, u žáků a studentů i adresu školy. Termín uzávěrky je 30.června.

Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhne v rámci Dnů Prahy 11 a nejlepší práce budou odměněny hodnotnými cenami a zveřejněny na internetových stránkách Prahy 11.

Soutěž se koná pod záštitou Zuzany Böhmové, místostarostky pro sport, kulturu a digitalizaci MČ Praha 11.