Praha 5 zve děti na Pohádkový les, vydají se po stopách Sněhové královny
Foto: Velká dobrodružství

Praha 5 zve děti na Pohádkový les, vydají se po stopách Sněhové královny

5. dubna 2022 17:35
Autor: Alo
Praha 5, pod záštitou radního Petra Lachnita a společnost Velká dobrodružství připravily od 10 do 16 hodin akci pro děti Pohádkový les – Po stopách Sněhové královny na motivy známé pohádky H. Ch. Andersena.

Na kilometrové trase parkem budou na děti čekat herci v kostýmech a u nich budou děti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou děti zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokáží čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy? 

Trasa pohádkové cesty začíná u rozhledny nedaleko ulice U Lesíka a končí u Čínského pavilonu nad ulicí Nad Hliníkem. Na startu vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat písmenka do doplňovačky. 

V cíli pak od kouzelné Sněhové královny dostanou všichni malí poutníci krásný dárek. Dorazte v jakémkoliv počasí, vstupné je zdarma. Vzhledem k situaci kolem koronaviru a kontrole počtu osob se zaregistrujte před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do formuláře v rubrice Pohádkový les.

pohadkovy-les