Praha má první centrum virtuální erotiky ve střední Evropě
Foto: vrsexhouse.cz /4X/

Praha má první centrum virtuální erotiky ve střední Evropě

10. prosince 2019 14:06
Autor: TZ, red
Centrum virtuální erotiky nabízí zcela zážitky, které posouvají hranice erotických služeb na novou úroveň. Za jeho vznikem stojí tým podniku Naughty Harbor, vůbec prvního nevěstince s erotickými pannami v Česku. Ve zbrusu novém podniku v centru Prahy mohou návštěvníci vstoupit do vzrušujícího světa virtuální reality a her, kde erotika a sex hrají hlavní roli.

naughty-harbor-recepce-nova Elegantně zařízený a naprosto diskrétní podnik, jehož návštěvníci se mohou stát na libovolně dlouho režisérem, hercem nebo divákem lechtivé virtuální reality, najdete v Praze v Pecháčkově ulici.

Vybrat si lze z několika služeb, jejichž průběh je ovlivněn především vlastní fantazií.

„Naším cílem je nabídnout každému zákazníkovi komplexní erotický zážitek ve virtuální realitě. Jako první jsme spojili moderní pomůcky pro virtuální realitu, nejlepší VR erotické hry a high-tech erotické pomůcky,” říká iniciátor a majitel centra Patrik Duda.

virtualni-realita-nova-zdroj-naughty-hrbor-cz-1 V centru virtuální erotiky si každý přijde na své. Stačí si rezervovat jednu z místností a služeb na konkrétní hodinu. Milá obsluha vše vysvětlí a pak už je to na představivosti daného člověka. Je libo striptýz prsaté blondýnky, hra na svádění se stydlivou Japonkou nebo trochu BDSM erotiky? Ve VR světě lze simulovat téměř cokoliv, co si návštěvník přeje, o čem sní, ale v reálném světě by si to z různých důvodů nedovolil.

„Nabízíme několik scénářů, ze kterých je možné si vybírat. Nicméně kreativitě se meze nekladou. Každý zážitek je naprosto interaktivní a jedinečný. U nás nejste pouhým pozorovatelem. Virtuální svět zažíváte tak, jako by byl skutečný. Můžete se v něm pohybovat, vytvořit si vlastní scény i vysněné dívky, kterých se lze dotýkat. Zkrátka naplno, bezpečně a bez následků prožít svoje nejtajnější sny,” pokračuje Duda.

Nová dimenze relaxace

virtualni-realita-nova-1zdroj-naughty-hrbor-cz-3 Podle Patrika Dudy je virtuální relaxace služba, kterou můžete zažít pouze v podniku Naughty Harbor. Jak probíhá? Za 30 minut slasti návštěvník zaplatí 890 korun, a pak už se může úplně uvolnit v pohodlném masážním křesle, nasadit si VR headset a spustit libovolnou erotickou scénku.

„Jediné, co tedy návštěvník musí dělat, je naplno si vychutnat nevšední zážitek, který na něj v centru virtuální erotiky čeká. Díky lehkému a bezdrátovému zařízení s vysokým rozlišením si lze užít intimní společnost oblíbené pornoherečky na vlastní kůži nebo se stát režisérem vlastního erotického filmu," dodává Patri Duda.

Podle majitele podniku virtuální realita v Naughty Harbor posouvá hranice erotických služeb.