Řve a krade, cestu do nebe si hrabe! Doctor P.P. představil mafiánský videoklip k Levákovi
Irena Máchová, Petr Pečený a Andrea Verešová (zleva) při křtu nového videoklipu. Foto: Over The Top

Řve a krade, cestu do nebe si hrabe! Doctor P.P. představil mafiánský videoklip k Levákovi

1. července 2018 23:14
Autor: TZ
Rocker Petr Pečený alias Doctor P.P. nedávno představil na lodi Captain Morgan na pražské Náplavce svůj další ulítlý videoklip. Hlavní roli si v něm vystřihla modelka Andrea Verešová, která si v hudebním klipu zahrála vůbec poprvé v historii. Kromě Andrey se v klipu objevila řada známých hvězd a osobností z českého showbyznysu, jako například hudební skladatel Ondřej Soukup se synem Františkem, hudební producent Lešek Wronka nebo herečka Irena Máchová. Nejvíce však exceloval herec a moderátor Jakub Prachař.  V klipu s názvem Levák ztvárnil nezbedného strážného anděla, který Pečeného nabádá k špatnostem všeho druhu. 

Doctor P.P. kromě nového videoklipu všem přítomným na úvod představil svůj úspěšný počin z minulého roku – crazy video z posilovny Bicáky, Tricáky, Kokosáče – a s obrovskou šestilitrovou láhví pravého šampaňského „na spaní“ oslavil jeho milion zhlédnutí na sociálních sítích.

„Andreu bych si sám nedovolil oslovit, nicméně před pár týdny jsme spolu s ní a jejím manželem trávili několik dnů v Champagne. Máme totiž s Ing. Magorem, kapelníkem skupiny Tři sestry, firmu na dovoz tohoto skvělého nápoje a Andrea je pro tento rok naší ambasadorkou. A právě nad sklenicí u jednoho z našich vinařů jsem o klipu vyprávěl a Andrea, respektive její manžel Dan, se kterým jsme kamarádi už od doby našich studií na plzeňském gymnáziu, měl skvělý nápad, že by jednu z mých bodyguardek hrála právě Andrea. Kuba Prachař mne pro roli anděla napadl okamžitě a měl jsem obrovskou radost, že můj návrh přijal a do klipu navíc přispěl spoustou skvělých nápadů,“ říká s úsměvem Petr Pečený.

Nová píseň Levák je třetím rádiovým singlem ze stejnojmenné studiové desky, která vyšla v květnu a během pár týdnů se stala devátou nejprodávanější deskou v České republice. Deska obsahuje dvanáct originálních písní a pro Pečeného je napsalo mnoho známých muzikantů.

Píseň Bicáky, Tricáky, Kokosáče, kterou napsal Pepa Bolan ze skupiny Mandrage, byla třiatřicet týdnů nejhranější rockovou skladbou českých rádií a druhý singl Sabráž Leška Wronky a textaře Lou Fanánka Hagena hned po svém nasazení rovněž stoupá v hitparádě hranosti českých rádií.

Na videoklip k písni Levák se můžete podívat na YouTube zde