Silikonové krásky z pražského Naughty Harbor lákají na švédskou trojku!
Jednou ze silikonových krásek je zrzka Rebecca. Foto: NaughtyHarbor.cz

Silikonové krásky z pražského Naughty Harbor lákají na švédskou trojku!

9. ledna 2019 15:47
Autor: TZ
Koncem loňského roku zakotvil na Praze 1 nevěstinec jménem Naughty Harbor. Nabízí nevšední erotické zážitky s ultra realistickými pannami. Jedná se o první podnik svého druhu u nás. Trojice sexy děvčat vypadá tak věrně, že prý si s nimi klienti často chtějí osobně domluvit schůzku v domnění, že jsou živé.
yasmine-silikon-bordel

Yasmine

Je libo blondýnu či brunetu?

S novým rokem přináší pražský podnik Naughty Harbor několik novinek. K zrzce Rebecce a tmavovlásce Yasmine přibyla slečna Luccy – štíhlá dlouhovlasá blondýna s pevnými prsy velikosti 4. Silikonové krásky oslavily příchod Nového roku ve velkém stylu a bok po boku.

Výhodnější ceny pro věrné

Klienti nově mohou využívat slevy v rámci věrnostního programu, který jim po 3. návštěvě garantuje natrvalo výhodnější ceny. Připravené jsou pro ně za drobný poplatek také prémiové oblečky například ve stylu fitness, sekretářka nebo školačka.

Když jedna panna nestačí

Novinkou je možnost domluvit si erotické dostaveníčko se dvěma sexy dolls najednou. Podle vedení podniku je o švédskou trojku ze strany mužů stále větší zájem. Také prý nejsou výjimečné návštěvy partnerských dvojic, které si zde rády spestří své sexuální radovánky.

Posloucháte během sexu rádi hudbu, nebo se díváte na porno? V rámci proklientského přístupu je i toto možné předem domluvit.

Na vlně robosexuality

Unikátní nevěstinec přivezla do Čech vlna robosexu, která se šíří celým světem. Lidé navazují nové formy vztahů a to i v oblasti intimity a erotiky. Dokonalé panny ze silikonu nabízí kromě uspokojení erotických fantazií i možnost sexu bez přímé nevěry nebo nervozity z osobního setkání.

Naughty Harbor na svém webu brzy spustí e-shop, kde budou panny k zakoupení již od 30 000 korun. Společnost má v plánu stát se největší sítí podniků pronajímajících erotické panny nejen v Čechách, ale i v Evropě. Součástí projektu budou franšízy i maloobchodní prodej.